Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kevesbe szep lanyokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevesbe szep lanyokat konnyebb felszedni?

Figyelt kérdés
Eddig meg egy szep lanynal sem volt sikerem, ezert arra gondoltam, hogy megprobalok kevesbe szep lanyokkal ismerkedni.
2018. márc. 25. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Embertől függ, de a személyiségre is kell gondot fordítanod. Lehet úgy tűnik most, hogy csak a kinézet számít, de ha tartós kapcsolatra vágysz és nagyon különbözőek vagytok akkor az egész kapcsolat egy sz@r lesz. Plusz a mai világban már nagyon egyoldalúan néz ki mindenki, aki törődik magával (helyes étkezés, sport, jó megjelenés) azt valószínűleg szépnek fogják találni. Szóval azt akarom kihozni, hogy az illető személyisége is legyen prioritásban.


Egyébként sok magát elhanyagolt lánynak is magasak az igényei, szóval ezt senkinél nem tudni. Persze nagyobb az esély, mivel a "jó csajokat" körbe veszik a férfiak mindig, gondolj bele van miből válogatni.

2018. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Igen. A legegyszerubb a dagadt, csunya lanyokat.
2018. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alapvetően egyszerűbb :D bár attól függ, vannak akiknek annyira elment az önbizalmuk amiért csúnyák, hogy elutasítják a közeledést.
2018. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szép de felszedni sem lenne könnyű, vannak elvárásaim és nem vagyok annyira kétségbe esett hogy bárkinek belezuhanjak a karjaiba. De alapvrtőbben naívabb is vagyok mint a többi lány, mivel nincs tapasztalatom fiúkkal. De szerintem ez egyén függő :D

17/l

2018. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
31%
Sok esetben egy csúnyább lányt több munka felszedni mint egy szépet ugyanis hiába néz ki egy lány visszataszítóan attól még ő sem elégszik meg bárkivel, neki is kell az "a kigyúrt, kockás hasú, gazdag, menő, hűséges álompasi". Jó példa erre, hogy a kövér nők se jönnek össze akárkivel akármilyen undorítóan kövérek is, mind az álompasit várja aztán ha meg nem talál senkit és egyedül sír magának akkor meg elkezdi a "minden férfi szemét" feminista dumát és elkezdi utálni a férfiakat. Neked pedig azt tanácsolom, hogy inkább olyan lányokhoz menj oda akik tényleg tetszenek, ne a rondákhoz csak mert ott több esélyed van. Erre létezik a mondás, hogy moslékkal is lehet tüzet oltani, de én ezt nem ajánlanám. Arról nem is beszélve, hogy ha összejönnél egy ronda lánnyal csak mert ő legalább összejön akkor a haverok is tuti cinkelni fognak, illetve ha a többi lány látja, hogy ilyen alacsonyan van nálad a szint akkor még ha lenne is esélyed náluk azt is elrontod.
2018. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!