Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: Ezt ti értitek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Ezt ti értitek?

Figyelt kérdés

Most ezt miért csinálta?


Van egy lány, aki általános iskolába utált, majd általános iskola után néha összefutottam vele (annyi hogy köszöntünk egymásnak) láttam hogy már egyáltalán nem bunkózott, előre köszönt. Majd ma találkoztam vele a pályaudvaron, egyik lány mellett volt (cigiztek) és előre köszöntem hogy helló. Majd ő nyomatékosan mondta hogy helló, tehát nem normálisan köszönt hanem flegmán. Majd odapillantot a nyakam alá (mellemre) kabát volt rajtam. Na most ismét bunkózik velem? Vajon miért? Ritkán szoktam találkozna 1 évbe kb 4x de azis hónapok után arra jár amerre én......


21F



2018. márc. 27. 14:55
 1/10 A kérdező kommentje:
találkozni*
2018. márc. 27. 14:57
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 27. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akarta, hogy lásd, ahogy cigizik vagy a barátnője miatt volt ilyen.
2018. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Csapatban" bátrabb... Ha egyedül lett volna, valószínűleg normálisan köszönt volna.
2018. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát most kit érdekel a haverja meg hogy cigizik? Semmi közöm hozzá.
2018. márc. 27. 15:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért köszöntem neki mert ismertem. Semmi több.
2018. márc. 27. 15:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor sem kéne flegmán köszönni.
2018. márc. 27. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazad van. Legközelebb nem erőltetném a köszönést.Te most azon kattogsz miért flegma ő meg azon fog miért nem méltatod arra, hogy vissza köszönj...nem kötelező xard le
2018. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem. Egyszer normális, máskor meg flegma.
2018. márc. 27. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem szoktak néha flegmán hangozni a szavaim ugy is, hogy normálisan szeretnem kimondani. Valahogy ugy jon ki, de nem tudom miert. Amúgy szerintem az lesz, hogy társaságban bátrabb. Nemigen jo kikezdeni az ilyen lányokkal.
2018. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!