Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy elfelejtet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy elfelejtette, hogy letiltott üzenetből Facebookon?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nha bárki is volt az illető, ő a rokon lelkem. Múltkor beszélgettem az egyik isnerősömmel Facebookon, és észre se vettem, úgy tiltottam le, tuti valamit félre nyomtam. Csak akkor tudtam meg, amikor találkoztunk, és mondta, hogy miért tiltottam le. Szóval a kérdésedre válaszolva, biztosan mondhatom, hogy lehet véletlenül letiltani valakit. 🙂😂😅
2018. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
😬😂😂
2018. márc. 27. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!