Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedett így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akivel összejöttem 2hétre, dobott azzal az indokkal, hogy nem fog sose szeretni, szerelmes lenni. Eltelt azóta 4 hónap és tesomtól megkérdezte, hogy van e barátom és mondta hogy igen van. Még aznap írt nekem, hogy mennyire megvan lepődve, hogy lehet nekem barátom. Tesom is mondta, hogy nagyon fura lett vele is bunko volt mikor megtudta. 17/l

Ha meg annyira egy szar ember vagyok a szemébe akkor miért ismerkedtünk több mint 2 hónapig.


2018. márc. 28. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem megbanta, es nem akart beegni hogy megkerdezte es valamivel el kellett terelnie, hogy ne legyen neki cikk
2018. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!