Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha a fiút túl sokáig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a fiút túl sokáig nézitek (nyiltan követitek a tekintetét, arcát nézitek) azt miért teszitek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki egyfolytába nézet, nem vette le rólam a szemét (arcomba bámult) mozdulatlanul állt, még a fejét sem mozgatta el. És amikor már mellette elmentem, ráköszöntem, ő is. És utána még nézet majd lesütötte a szemét rám. Szóval nem nézet jobbra se balra. Szóval Utána már nem nézet rám, kétszer pislogot de nyakam alá kabátra nézet. Ez mit jelent? Ismerem a lányt, de soha nem volt még ilyen velem. Csak köszönö viszonyban vagyunk (vagy még az se.) Normális válaszokat.

2018. márc. 30. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy kajamaradék, vagy meg akar ölni, vagy szivatnak.
2018. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szivat, nincs kaja maradék, és meg sem akar őlni. Normális választ.
2018. márc. 30. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a kabátodat nézte, akkor biztos tetszett neki.
2018. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oda szegezte a pillantását. Engem nézet.
2018. márc. 30. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Hello én is szoktam nézni a fiúkat akik be jönek nekem.Szóval szerintem tetszesz neki báris a kinézeted ha neked is be jön a lány írj rá vagy csak meny oda hozá vagy kezd te is nézni.
2018. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is néztem, és amikor rá köszöntem és ő is rám akkor is nézet meg én is néztem. Majd utána a nyakam alá szegezte a szemét. Én még akkor is néztem.
2018. márc. 30. 19:11
 7/8 I noor Y ***** válasza:
86%

Te figyelj mar olvasom a szovegedet

Elolvasom h nézet

Jo...biztos elirta

Aztan jon a kovetkezo aztan a kovetkezo

Es meg a kommentbe is

Nézett

2 t vel

Amugy sztem azert nezettttttttttttt mert latta egy dolgozatodban h 29 szer leirod h nézet

Ugyhogy sztem nem erti es ezert nezettttttttttt

2018. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na egy nyelvtan náci :D
2018. márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!