Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Tetszik egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Tetszik egy 14 eves lany.

Figyelt kérdés

24 eves vagyok.

Multheten hazibuliba voltunk haveromeknal es hat..megtetszett a huga.

Vegig ott volt velunk a baratnoivel,beszelgettunk.Aztan mikor felmentek filmezni en is mentem veluk.Volt bennem mar egy kis pia,ra is mozdultam de o nem hagyta.Mas nap nagyon szegyelltem magam,megbeszeltuk es megbocsajtott.De..14 eves!!Nekem hihetetlenul tetszik..a szemelyisege a kulseje..minden.

Mintha a tokeletes idealom lenne.

Mit csinaljak?


2018. ápr. 1. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Jogilag mehet, de ha egy 14 éves lányban találtad meg a nagy Őt, az egy picit gáz.
2018. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Há, adom az elsőt. Többet nem tudok hozzá tenni, de szerintem ez nem a nagy "Ő" ez szimplán egy [...], hát mindenki tudja aki elég idős.
2018. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Manapság a 14 éves lányok kinéznek akár 20-nak is, úgyhogy szerintem érthető ha testileg bejön, de azt ne felejtsd el, hogy Ő mégcsak egy gyerek!

19/L

2018. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!