Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy lányt elfeledni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy lányt elfeledni?

Figyelt kérdés
Bárhogy is próbálom őt elfelejteni nem megy. Nagyon mély kapcsolat volt,érzelmileg is. Ha bármit is csinálok pl forrasztok,horgászok,biciklizek mindig beugrik és nehezen tudom kiűzni a fejemből. Mit tegyek hogy végre elfelejtsem őt. Nem szeretnék másikat keresni csak hogy elfelejtsem. Vagy majd idővel elmúlik?

2018. ápr. 2. 01:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon gyönyörű lány volt és ha meglátok egy szép leányzót akkor is mindig eszembe jut. És a barátom mindig őróla beszél akkor is. Norm válaszokat PLS!!!4!!!
2018. ápr. 2. 01:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok sok pia
2018. ápr. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 exelant ***** válasza:
Idő kell hozzá szerintem, hogy kicsit "feledni" tudd. Főleg, ha mély szálak kötöttek benneteket egymáshoz. Majd ha már eljutsz odáig viszont , hogy újabb társat keresel, arra vigyázz már, hogy ne ez a hölgy legyen neked az etalon, s ha más hölgy nem hasonlít szinte teljes mértékben ehhez a hölgyhöz, vagy legalábbis nem üt meg egy hozzá nagyon hasonló mércét, akkor elutasítasz mindig minden lehetséges új partnert, mert lényegében mindig mindenkiben őt keresnéd majd.Én már jártam így anno sajnos ismerkedés terén , nagyon egy hölgyet keresett mindenkiben az úr, egy előző partnerét, s emiatt senki nem felelt meg neki soha. Mindenkit elutasított. Teljesen olyan hölgyet meg már úgysem találsz, hiba úgymond mindenkiben lesz. Ahhoz a hölgyhöz képest is. Illetve amúgy is van mindenkiben hiba, de itt akkor ez már kombinálva lesz sajnos. Valaki ilyenkor, ha feledni akar valakit, a munkájába -hobbijába menekül, de ez tényleg nem a legjobb módszer mindig. Leginkább szerintem az idő tompítja az érzelmeket-szomorúságot, s jó, ha közben nem akarsz görcsösen új párt találni. Alakul az majd idejében.
2018. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Találj ki valami célt, amiért tenni kell és sok munkával jár. Lehet, hogy ez alatt is sokat fogsz rá gondolni, de inkább teljen hasznos időtöltéssel az idő, minthogy ülj a székedben és gondolkodj hónapokon keresztül rajta.
2018. ápr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!