Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Vágyom rá, de még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Vágyom rá, de még nem akarom elveszíteni a szüzességem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel elvagyunk,és rohadtul vágyunk egymásra úgy,de nem járunk és nem is vagyunk szerelmesek.16 éves vagyok,de még nem akarom elveszíteni.szerintetek??
2018. ápr. 2. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne olyannal veszítsd el, akivel nem éreztek egymás iránt szerelmet. Az úgy érzelemmentes és -szerintem- jobban fáj az ilyen pszihés dolgok miatt.
2018. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Akkor csak pettingeljetek.
2018. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Analba mehet, akkod megmarad a szuzesseged.
2018. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Szexet nem akarsz vagy a hártyát őrződ ? Ekkor az babonaság . Ha élvezkedni szeretnél nyalasd magad tapiztasd és ujjaztasd ezt azt ...
2018. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Az elsőt márpedig azzal kell, akit szeretsz. Nem azért, mert így van megírva, hanem mert bizonyíték van rá, hogy megbánod, ha most lefekszetek, aztán többet kb nem is látjátok egymást.
2018. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy tömeg pitsa és ne tedd meg!

Mondjuk az sem piskóta, hogy megfordult a fejedben...

2018. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt végül?
2021. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!