Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy szerelmes legyen belém?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki osztály társam és nagyon tetszik már 5éve és egyik nap megtudtam hogy ő is szerelmes volt belém kb 1éve csak nem merte elmondani...de elvileg mostmár nem szerelmes belém...soha nem beszélgetünk mert hát nincs ugy rá megfelelő alkalom és en is félek csak úgy hozzá szolni...esetleg valakinek valami ötlet mit csinaljal hogy szerelmes legyen belém??olyan válaszokat nem kérek hogy enyi idősen még a homokozoban kéne játszanom meghogy nem érthetem a szerelmet...

A helyesírási hibákért elnézést


13/L



2018. ápr. 7. 21:17
 1/1 anonim válasza:
Először beszélgessetek. A többi szerintem meg majd jönni fog a helyzetből.
2018. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!