Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

van egy lany akivel ugy 5 eve nem beszeltem es 1 honapja ramirt es mindig kerdezi hogy vagyok, meg ma megkerdezte hogy mikor is talalkoztunk legutobb?

ez szerintem azt jelenti hogy talalkozni akar


hogy hivjam el valahova

14 evesek vagyunk

csak felek mert en 153cm vagyok, ami egy 8.-oshoz kepest kicsi es felek kinevetne


2018. ápr. 12. 20:26
 1/1 anonim válasza:

Hát írd meg neki hogy: Nem megyünk majd valamikor egyet sétálni? vagy: Szereted a kávét? Beülhetnénk egyszer valahova.

Egyáltalán nem nehéz főleg fiúként.

2018. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!