Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nem túl szép lány szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem túl szép lány szerelmes volt belém ezért összejöttem vele. Elég hamar eljutottunk a szexig, de nekem közben sikerült összejönnöm egy szép lánnyal és szakítottam. Most viszont a testvére zaklat engem facebookon. Mit csináljak a testvérével?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 13:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
19%

Fiú vagy lány?

Tiltsd le:D

2018. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Fiú. És meg is fenyegetett.
2018. ápr. 13. 13:58
 3/67 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk nem kellet volna szegény lányt kihasználni...

De amúgy, valószínű hogy csak pofázik. Simán tiltsad le vagy ignoráld.

Ha csak nincs valami bandája, akivel ténylegesen tudnának neked ártani. Bár akkor sem tudsz nagyon mit csinálni. Majd lenyugszik.

2018. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Nem használtam ki, csak találtam jobbat és lecseréltem. Ha a letiltással megoldható lenne az egész, akkor már rég letiltottam volna. A barátait nem ismerem, de azt tudom, hogy már pár éve kondizik, úgyhogy erősebb, mint én.
2018. ápr. 13. 14:18
 5/67 anonim ***** válasza:
99%

„Csak találtam egy jobbat, és lecseréltem”

Én ezt szoktam a fürdőruháimmal...

Remélem érted, mire gondolok.

2018. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
95%
Remélem, téged is lecserélnek majd egy jobbra.
2018. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
98%
Ez azért nem volt szép a lánnyal szemben. Szerelmes is volt beléd? Akkor még úgy sem. Képzeld el hogy te is szerelmes vagy valakibe,összejösztök s aztán csak úgy otthagy egy új,jobb miatt. Szerintem neked sem esne jól. S főleg hogy le is feküdtetek... Megértem a csaj tesóját hogy zaklat. Jó nem szép dolog zaklatni de akkor is,lehetett volna több emberség benned.
2018. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
13%
Szólj a szüleidnek és jelentsétek fel zaklatásért.
2018. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
98%

Ne foglalkozz vele aki nem hagy békén.

De egyébként nincs ilyen hogy jött egy jobb lány és a mostanit meg lecserélem. Ez akkora nagyon...!

Fiú vagyok és mégis azt mondom hogy te egy akkora paraszt vagy barátom.

Figyelj, a jelenlegit nem cseréljük le egy jobbra. Az a legjobb aki jelenleg van, hisz azért vagyunk vele mert megtaláltuk az ő szépégét. De lehet h te a kinézetre mész és nem gondolsz bele semmibe. Erre meg csak azt tudom mondani hogy mindig lesz olyan h jobban néz ki valaki a másiknál.

Nem cseréljük le csak úgy a barátnőnket, ha nincs semmi oka!

Sőt, elég kevés az olyan lány aki normális és még szeret is! Nem kell kihasználni őket, mert ez azt jelentette amit csináltál!

Gondolj bele neked is rosszul esne, ha téged is lecserélnének.

Ha mondjuk megházasodsz és lesz gyereked, akkor majd később ha nem egy hullámhosszon lesztek akk egyből mész egy másik nőhöz?

Ez nem így megy! Ezeket csak a szánalmas, hülye semmire kellő emberek csinálják akik nem találják meg az élet szépségét!

És még utoljára azt írnám hogy ha te ilyen vagy és leszel is, akkor remélem hatalmas pofonokat fogsz kapni az élettől.

2018. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
98%

Jobb is, hogy lecserélted. Szegény sokkal jobbat érdemel nálad. Ja és remélem, hogy ez a ”szép lány” is talál majd nálad jobbat. :D Talán akkor megérted, hogy miért írják sokan azt, amit írnak.

14/L

2018. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!