Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kocka hasú lányok szeretik ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocka hasú lányok szeretik ha a barátjuknak is kockás? Van olyan elképzelésetek hogy együtt edzetek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Miden lány szereti, ha a barátjának kockás a hasa, függetlenül a saját hasától :D
2018. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi rendszeresen együtt edzünk a barátommal.
2018. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is együtt szoktunk edzeni, futni.
2018. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kockhas a hasam a baratomnak nem. Ami nem zavarna ha nem tenne megjegyzeseket a kulsomre hogy a fenekem nem eleg formas meg tul nagyok a melleim de amugy meg hizhatnak mert vekony vagyok. Rajta van felesleg,nincsenek izmai,nincs izmos karja vagy izmos feneke izmos hata. Teljesen a normal atlagba tartozik es itt most az tartozik a normal atlagba ami nem dagadt de nem is vekony hanem a kozes allapot. Olyan semmilyen. Az a test amin lehetne valtoztatni. Amikor osszejottem a baratommal kicsit vekonyabb volt. Azota elkenyelmesedett vagy nemtom mert meghizott picit es nem igazan vonzo igy. Most mondanam neki hogy kezdjen el sportolni vagy stb de akkor en lennek a paraszt meg a felszines. Csak igy elobb utobb teljesen elveszitem az erdeklodesemet mert nem tetszik hogy o amugy..nem is sportol semmit. Nem mozog es ez zavar. Nem mert nincsenek igazabol kockai..de olyan lehangolo hogy mindig jon a kifogasokkal. Munka mellett nincs ido bla bla pedit en is napi 8-10orat melozom megis mindennap tudok edzeni. Hulyeseg. O csak lusta de azert elvarja hogy en atom bomba legyek
2018. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig jó lehet együtt edzeni. Én mondjuk nem vagyok kockás (ha egy nagy kockát nem annak veszünk), de például előny lenne, ha a párom szeretne edzeni, mert lenne motivációm és társam végre kimozdulni. Ha egyedül megyek a kondiba, úgyis el susmusolom :/
2018. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kecskelolxdlol válasza:
Nekem a baràtnőm nagyon jol nez ki en meg ez a kozepes velem az a baj hogy en vagyok ez a tipus kb alig eszek valamit de ha eszek 1 szelet kenyeret akkor akkora a seggem mint a haz ugy hogy meg ijjaszkodom aikidozok es kondizok plusz jogazok is 16/F
2018. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4-esnek. Nyugi! Nincs olyan hogy túl nagy mell.
2018. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

6-os!

Próbálj meg ne pedofilmágnes lenni, thx!

2022. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!