Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e a macskám a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e a macskám a barátnőm?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt, este mindig hozzám bújik és dorombol. Napközben is gyakran hozzám jön hogy megsimogassam. Minden reggel adok neki kaját. Lehetne-e ő a barátnőm? Sose volt még és szeretnék egyet:D

2018. ápr. 21. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ha nem akarod, hogy hülyének nézzenek, ezt tartsd titokba:D
2018. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lehet, de ez egy eléggé egyoldalú love lenne.
2018. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Közben esténként eljárkál egy másik macskához😵. Lehet hogy megcsal?
2018. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Én is imádom a cicákat, főleg az enyémeket, és gondolkodtam is, hogy mennyivel egyszerűbb lenne, ha ő lenne az élettársam, de na. :D Azért még szükségem van az emberi lények intelligencia szintjére ahhoz, hogy még legyen még okom arra, hogy itt élek. Megbolondulnék, ha egész nap csak nyávognának hozzám, de nem értenék semmit. :D

Legalább lány macskád van?

Meg amúgy gondolj bele... Egy cica sokkal rövidebb ideig él, mint az emberek. Egész életedben hány párod lenne akkor? :D

2018. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
sok boldogságot a macskáddal <3
2018. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Olyan édes vagy, hogy ennyire imádod a házi kedvencedet. :) Néha én is azon gondolkodom, hogy lehet úgysem lesz soha senkim és érdemes lenne majd beszereznem egy kisállatot. :D
2018. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy hallode? :D :D
2018. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Én is nagyon szeretem a cicámat, és számomra pótolhatatlan a vele való kapcsolatom. Viszont a cicám sem tudná pótolni a párommal és a barátaimmal való kapcsolatomat. Teljesen más az, amikor a cicát simogatom az ölemben, meg hozzám dörgölőzik és este a lábamnál alszik, mint az, amikor a párommal ölelkezünk filmezés közben vagy elmegyünk étterembe és egy jót beszélgetünk, vagy ha összeülök néhány barátommal társasozni vagy elmegyünk mozizni.

Lehet a cica a barátod, én is így vagyok az enyémmel, elmondok neki mindent. Minden bánatomat, minden örömömet, olyan dolgokat, amiket embereknek nem mondanék el. A cica nem ítél meg, ha kócos vagyok vagy foltos pólóban takarítok vagy egy hercegnős gyerekmesén elsírom magamat. :) Megvan a sajátos testbeszédünk és nyávogás repertoárunk egymáshoz, ő megvigasztal ha szomorú vagyok én pedig gondoskodom róla. Viszont kellenek az emberi kapcsolatok is, hiszen emberek vagyuk, társas lények, és bizonyos biokémiai folyamatok, amik a boldog kiegyensúlyozott élethez kellenek, csak akkor tudnak lejátszódni az emberi testben, ha egy másik emberrel kommunikálunk, a saját emberi nyelvünkön és a saját emberi testbeszédünkkel. Az olyan közvetlen dolgokról nem is beszélve mint egy puszi vagy egy ölél, ami teljesen mást vált ki az emberből ha a párjával, ha egy barátjával vagy ha a cicájával csinálja. Mindhárom fontos, és mindhárom pótolhatatlan.

2018. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Úgy döntöttem végül lànyoknál próbálkozok, nem macskákkal :D 14 éves vagyok.
2018. ápr. 24. 17:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy úgy :D
2018. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!