Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy lány, akinek párja van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na ez egy elég érdekes helyzet. Van egy lány, akivel sokat találkozgatunk...stb. Nem történt köztünk semmi, ugyenis én nem engedtem, hogy bármi is történjen ölelésen kívül. Hatalmas visszatartó erő az, hogy barátja van.


Viszont a lány bevallotta, hogy szeret. És ez látszik is rajta.


Nem mondom azt, hogy nem váltott ki a lány semmit belőlem. Nem mondom azt, hogy nem tudnék beleszeretni. Ha nem lenne barátja, már megtörtént volna. De nem engedem magamnak, hogy bármit is érezzek iránta. De ő világosan kijelentette, hogy szeret. Konkrétan legutóbb majdnem megcsókolt, de nem hagytam neki.


Volt egy párkapcsolatom, amit már lezártam. De elég nagy sebet hagyott bennem az exem a viselkedésével. Ez a lány pedig rengeteget segített nekem, hogy túllépjek rajta. Nagyon szeretem őt, BARÁTILAG.

Nekem az, hogy párja van, az hatalmas visszatartó erő.



Segítsetek...Mit kéne tennem? Miért csinálhatja ezt? Próbáltam már megkérdezni, hogy esetleg gond lenne a párkapcsolatában, azért érez így irántam? De állítólag jól megvannak. Szóval nem értem mi ez... Hogy lehet két fiút szeretni ugyanúgy. Hogy lehet két fiúba szerelmesnek lenni...


Hogy hozhatnám ezt fel megbántás nélkül?

Elveszíteni nem akarom, mert nagyon megszerettem.



2018. ápr. 21. 23:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Még egy kis infó:


19 éves a lány, én 20.

2018. ápr. 21. 23:23
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Ha jól meglennének a párjával akkor nem érezne irántad többet.

Nem helyes amit csinál, üljön le és mondja el a párjának is hogy mást is szeret és ha tényleg jól működnek együtt akkor megtudják beszélni a dolgokat.

Te pedig jól csinálod, hogy nem hagyod magad.

Ezt a lánynak kell éreznie, hogy kit szeret.

Ha nem tud dönteni akkor a fentit javaslom.

Viszont ha téged akar akkor szakítson a párjával.

De ha őt akarja akkor próbálja meg a szerelmi érzést szeretetté formázni.

2018. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Mondd a csajnak h szakítsanak
2018. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Máraitól pont tudok egy idevágó idézetet : Elhagyjuk az igaziért a többit, a többit az igaziért...
2018. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!