Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy fiu nagyon tetszik nekem szo szerint a rabja letem. Ra gondolok regeltol estig minden nap. Egy suliba jarunk nagyon szep meno gyerek. En meg egy kover lany vagyok. A fiunak majd ma lassan 2 eves kapcsolata lesz egy csinos vekony lanyal. Nekem pedig van egy tolem 2 evel fiatalabb baratom. Az fiu aki tetszik nekem ojan jeleket adot hogy en is tetszem neki. Mindig szemezgetet velem meg ijenek. Ma meg oda hivot magahoz es kerdezgete hogy a baratomal e vagyok. Mondtam hogy igen. Meg kerdezte hogy szeretem mondtam hogy igen. Azt mondta hogy o tudja h nem szeretem me hazudok neki stb. Mondtam utana hogy akkor nem szeretem utana meg kerdezte hogy miert nem szeretem mondtam hogy nem tudom nem birom ugy szeretni ahogy kene utana meg ma ment orara ozt mondta hogy probald meg meg szeretni. Na ez mit jelenthet? Arra celzot hogy nala nincs eselyem??

Vagy mi?

Hozza teszem hogy nem tagadta hogy van baratnoje be valota azt is mondta hogy ma lassan ket eve lesz.



2018. ápr. 23. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted minek vagy vele??
2018. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretem ot de nem ugy ahogy kene mert nekem csak o kenne h keljen. Es tudom hogy ez undorito meg minden en is meg vetem magam erte de nem birok parancsolni a erzeseimnek.:(
2018. ápr. 23. 15:13
 3/5 anonim válasza:
Szegény srác... (Mármint a barátod.)
2018. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

En is sajnalom meg rosz tudom hogy nagyon ahh nincsenek is ram szavak tudom jol de mit tegyek?

Mi lenne a helyes?

Meg bolonditoz az a fiu szo szerint. Van ertelme a egesznek? Akarhat tolem valamit? Vagy pont elenkezoleg aze hivot fere

2018. ápr. 23. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
na ozt mit mondott meg heh?
2018. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!