Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja nézek egy lányt a suliban ._. Pasija van így nem kezdeményeztem nála, de nézni néztem... Aztán beléptem oda (sulis cucc) ahova ő is járt, erre egyből elment onnan amint beléptem :/ Mindegy az összes ott lévővel összebarátkoztam, szóval így se bánom... Nah szóval egyik legjobb barátom még zaklatta is, meg kétszer halálra rémítettem indirekt de ezek nem lényegesek (igen ez mind arra utal, hogy nem igazán bírhat engem , DE )

Rengeteg közös ismerőst szereztem 8 hónap alatt és TOTÁL random ._. aztán ők mondták, hogy összeillenénk, én meg bekövettem instán mert látni akartam a képeit és ő meg bekövetett (eddig volt már kísérlet, hogy az instájára betörjünk, de elég sok embert nem jelöl vissza és követni meg mégkevesebbet követ vissza, szóval meglepődtem ._. ) De ez nem jelent semmit gondolom... Eléggé nyomi vagyok ehhez a instás/ messengeres szarságokhoz.. Odamennék én ha nem lenne pasija de ez ehhh..

Ha valaki napját megnézem az nekem csak annyit jelent, hogy csak úgy megnéztem, erre ismerőseim azt mondták azaz jelenti, hogy érdeklődöm a másik iránt és ez ilyen kommunikációs dolog instán meg messengern, azt se tudtam hogy lehet nézni hogy ki nézi a napod (ez csak egy példa volt, hogy mennyire nem értek ezekhez a dolgokhoz, mindegy lényegtelen...)

Szerintem nem jelent semmit, csak úgy bekövetett, viszont az érdekelne, hogy szerintetek lehet más oka?

18F


2018. ápr. 27. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elmondottak alapján nem hinném.


19L

2018. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy van barátja nem jelenti azt hogy te nem jössz be neki, mivel lehet hogy az a kapcsolat már rég rossz (én ezt nem tudhatom), viszon az hogy ő egyből kilépett amikor te beléptél oda nem túl jó jel, arra pedig ne alapozz hogy visszakövetett instán. De ne add fel a reményt, ha tényleg tetszik neked akkor finoman próbálkozz nála, hátha tényleg te is bejössz neki (próbálj barátként közeledni felé, abból még bármi lehet).
2018. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A leirtak alapjan szerintem sem jossz be neki
2018. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tennem, hogy aki zaklatta barátom az is jött arra a helyre ahova ő... SZóval nagy valószínűséggel ő miatta ment el onnan, de ki tudja.
2018. ápr. 27. 18:54
 5/7 A kérdező kommentje:

Meg azért ezt a halálra rémisztettem et ne vegyétek komolyan...

meg nem egybl, hanem úgy 2 hétre rá de addig volt, hogy mondjuk olyan hogy én lent voltam az ismerősöm aki zaklatta nem és én mondtam egy viccet egy másik srácnak és ő is nevetett rajta, úgy hogy arrébb állt, ergo figyelte hogy miről beszélgetünk azzal a bizonyos emberrel

2018. ápr. 27. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszett az ügy. Próbálj meg vele összebarátkozni, utána kialakul hogy mi lesz.
2018. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jössz be neki.
2018. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!