Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyen fazon gyantazasom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen fazon gyantazasom? Nektek volt amikor elvesztettetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Meg szuz vagyok de valoszinu hogy a heten el fogom vesziteni. Az lenne a kerdesem hogy nektek csupasz volt vagy nem amikor elvesztettetek? Es az gaz ha nem?

2018. máj. 4. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha ápolt nem ciki, amúgy ha úgy van elég ha rövidre van vágva

20/f

2018. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég a rövidre vágás igényesen.

Ha még nem voltál gyantázva, akkor csak óvatosan, ha nincs hozzászokva a bőröd, akkor ocsmányul begyulladhat az egész. A "nagy napra" egy belobbant, gyulladt-rózsaszín bucira dagadt gyros lesz az alsó fertályodon :)


Legalább előtte próbáld ki pár héttel, milyen egy ilyen gyantázás.

2018. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ez lehet gáz lesz, de én sosem indultam be a csupaszra.

Én jobban szeretem, ha van némi szőr. Nyilván nem egy bokoréhoz hasonló méretű, de bőven elég, ha ápolva van, igényesen visszavágva.

2018. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja úgyszint, ha van egy kis leszállópálya bukszusból az nagyon beindítja a fantáziámat és a A-10 Thunderbolt II szubszonikus sugárhajtású csatarepülőgépem biztonságban megszórhatja a célt a GAU-8 Avanger 30 mm-es gépágyújával :D
2018. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de imádom ezeket a kérdéseket. Esetleg kérdezd meg a barátod, hogy neki mi tetszik, de igazság szerint tök mindegy. Az a lényeg, hogy Te jól érezd magad, ha kipattogsz a gyantától és fáj minden érintés akkor nem fogod tudni elengedni magad. Legyen úgy ahogy te szereted, a barátod, ha tényleg szeret, mindenhogyan vonzónak lát majd. Így is úgy is beindul, ne aggódj :D

(az én párom pl kifejezetten szőrösen szereti, még azt se kedveli ha rövidre vágom, szóval kitudja, lehet, hogy csak ártana ha leszednéd)

Amúgy ... Nem fogsz "elveszíteni" semmit. Egy csodálatos új érzéssel leszel gazdagabb! Sok sikert! :3

2018. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Deflohelp ***** válasza:
100%

Nem volt csupasz, sem nekem, sem a páromnak.

Sajnos régen volt.

2018. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálkozol a borotvával? Mi mind a ketten le voltunk borotválva. Ezt viszont tőle kéne megkérdezned, hogy neki mi tetszik, egyénenként változó.
2018. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!