Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakikkel nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakikkel nem vagyok jóban, miért kell beleszólni az életembe?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori...szóval elsős gimnazista vagyok. Egymásba szerettünk egy osztálytársammal és összejöttünk, minden happy, csak valami idegesít...Szintén az osztályba jár 3 személy: 1, aki a barátom osztálytársa volt általánosban is, utálják egymást. 2 akik az én osztálytársaim voltak, és ebből egy tetszett régen, és sokat beszélgettünk Messengeren, de aztán megutáltuk egymást. És ők hárman ilyen legjobb haverok lettek, és az az egyik fő szórakoztatásuk hogy mások életébe beleszóljanak, így a miénkbe is. Ha együtt látnak minket amolyan "két nyomorék egymásra talált" arccal néznek és röhögnek rajtunk, mikor nem szokásunk "megenni" egymást nyilvánosan, vagy értitek. Fotózhatnak, pletykálnak, be-be szólogatnak, és ebből nagyon elegem van. Reggelente is, a buszmegállóban mikor várjuk a buszt, nem nézek feléjük de tudom hogy minket bámulnak, röhögnek és rólunk beszélnek.

Na szóval, ilyen emberekkel mit lehet tenni? Beszéltem erről a barátommal is, de őt nem zavarja, mondta ő is és barátnőim is, hogy "zárjam ki őket", ne foglalkozzak velük, és tudom hogy nekem is ezt kéne tennem, de olyan a személyiségem hogy nem tudom lehszarni az emberek véleményét...valami tanácsok hogy mit csináljak? Bátorító szó? :( 16L



2018. máj. 8. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem ismerlek de én már biztos hogy kiosztottam volna őket. Hát mit képzelnek ezek te jó ég. Igazából ez nekik szégyen,mert tuti csak féltékenyek meg elvannak szállva maguktól. Szard le,mutasd hogy boldog vagy és ők ennek az útjába nem állhatnak. Ne hagyd magad. 15/L
2018. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" Ha együtt látnak minket amolyan "két nyomorék egymásra talált" arccal néznek és röhögnek rajtunk"


Magyarul, nem mondanak semmit, csak NÉZNEK?!?!??!


HA téged zavar, hogy más rádnéz, akkor nek ök ahibásak, hanem veled van valami baj lelkileg!

2018. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Istenem, de szanalmasak :D Nincs jobb dolguk, mint azon lovagolni, hogy egyutt vagytok, ez kesz, nem ti vagytok a szanalmasak meg nyomorekok, hanem ok :D De nagyon durvan. Parszor vissza kene oltani oket, ha beszolnak, akkor talan lecsillapodnanak a tetvek. Ha gondolod, segitek kitalalni par visszaszolast, mit szoktak leggyakrabban beszolni?
2018. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-3 : Még nem szóltam nekik vissza, mert nem vagyok olyan fajta...de talán ha valamit beszólnék bekussolnának? :s Olyanokat szoktak mondani hogy "Jajj de nagy a szerelem", "Micsoda szerelmespár" de szarkasztikusan, ilyen"gyengébbeket", de engem ez is zavar :(


2.: Nem, nem csak néznek. Lehet van velem baj lelkileg, de ha továbbolvastad volna, leírtam hogy kinevetnek, beszólogatnak, és visszahallok dolgokat amiket rólunk pletykálnak. Nem akarok nagyképű lenni, de szerintem itt nem velem van a baj ^^'

2018. máj. 8. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

“Jajj, de nagy a szerelem” valasz: “Jajj de nincs elete valakinek, jajj”

Igazából eleg annyi, hogy jól a képükbe mosolyogsz, arra nem számítanak. Igy pl a “Micsoda szerelmespar” dumanal vissza lehet szólni nekik szinten szarkasztikusan, hogy “de még milyen”, es rajuk mosolyogsz, ilyenek. Érezzék, hogy leszharod őket (meg ha nem is igy van), es hogy nem foglalkozol a butasagaikkal.

2018. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak szájkaratésnak hivom az ilyeneket. Persze csapatban nagyobb a hangjuk de mikor össze kerülnek olyannal aki elöbb üt aztán kérdez fajta emberrel akkor utána köszönésen kívül mást nem mondanak.
2018. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!