Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a lányok is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a lányok is tetszenek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Sokszor van, hogy szívesebben lennék lányokkal, és jelenleg is van egy lány, aki lehet hogy tetszik de közben a fiúkat szeretem, és eddig nem voltak annyira lányok iránt érzelmeim. Ez biszexualitás? Lehetek később lezbikus? Aki hasonló helyzetben volt/van írjon, válaszokat, tanácsokat megköszönnék.

2018. máj. 12. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
írj leszbi csoportba, sokkal többen tudnak majd segíteni meg tanácsot adni :))
2018. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lehet serdülőkori hóbort is amit kinősz vagy lehet biszexualitás is. A szexualitás skálán mozog. Egyik oldalán a fiúk másikon a lányok vannak. Amelyik jobban érdekel ahhoz áll közelebb a mutatód. A legtöbb ember mutatója nem a skála végein áll hanem ahhoz közel. Van akié inkább a skála közepe felé hajlik és van akié a másik végéhez.


Nincs ezzel szerintem semmi baj. Kipróbálod lánnyal is és fiúval is. Meglesz az élettapasztalatod és később egy kapcsolatban még lehet édeshármas is. Vagy elmúlik.

Ez egy olyan dolog amit el kell fogadni ez vagy te. Ez nem a te döntésedtől függ és nem leszel se rosszabb se jobb ember tőle. Ez a te magánéleted, intim szférád amihez másoknak nincs köze. Te így szereted és kész.

A fiúk szeretetét amúgy hogy kell érteni nálad?

2018. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet biszex vagy, esetleg csak szimplán kíváncsi. Majd ahogy felnősz szépen kiderül, de ez nem leSZbikusság. Ne parázz, majd idő múlva kiderül.

/16 éves, hetero lány vagyok/

2018. máj. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!