Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoznátok egy fíúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok egy fíúval többször?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel most fogunk negyedjére találkozni. Tök jól éreztük magunkat eddig. Ezek szerint van nála esélyem, mert általában mindig én írok rá meg én keresem :/ Lányoktól kérdezem inkább hogyha lenne egy fiú, aki nem annyira jön be, akkor is találkoznátok vele több alkalommal is?

2018. máj. 17. 03:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiu vagyok . Tapasztalataim szerint ha unszimpi vagy neki mar az elso tali se jon ossze mert udvariasan keruli a temat , “mindig van valami dolga “ . Negyedik talalkozonal biztos lehetsz abban hogy van eselyed nala boven . Elso talin jol erezte magat veled , szimpi vagy neki ezert johetett a masodik . Szerintem most mar ideje lenne negyedinel megcsokolni a lanyt 😀 19/F
2018. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Lány vagyok. Ha ő sose keres téged, akkor lehetséges, hogy, mint barát kedvel, de több nem... A csajoknak, ha bejön egy pasi akkor folyton a közelükbe vannak, folyton ráírnak az "áldozatra", folyton róla beszélnek....
2018. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsóhozbcsak annyit fűznék hozzá, hogy ez nem igaz. Mivan egy csendesebb lánnyal? Szerinted az is ráakaszkodik a kiszemeltjére? Hát nem, megvárja, míg ő ír neki, és sodródik az árral.
2018. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 3.-hoz igaza van magamból kiindulva nagyon ritkán írtam fiúnak.

És ha nem jön be a fiú nem találkoznék vele negyedszerre.

Szerintem is csókold meg a lányt. 😊

17/L

2018. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már összejöttünk ^^
2018. máj. 25. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!