Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt miért csinálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Egy ideje neten beszélgetel egy sráccal ( instagramon ismertem meg) de az utóbbi két napban nem ír vissza semmit. Előtte nagyon jókat beszélgettünk és úgy éreztem ebből akár több is lehet mint kósza emlék de sajnos két napja nem ír. Megnézi amit írtam de nem válaszol semmit. Tényleg nem értem mert úgy vettem észre a szimpátia kölcsönös.

Ha meg nem akar már beszélni én megértem, csak akkor miért nem írja meg? Azért rossz ez mert nem tudom most merre hány méter. Nagyon rossz hogy az egyik pillanatról a másikra ilyen élesen váltott...

Szerintetek ez miért van? Ha pedig már nem akar velem beszélni miért nem írja meg? Nem úgy lenne a fair?

19/l 21/f



2018. máj. 17. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen átlagos, modern kori jelenség.

Azért csinálja.

Ez emberek ilyenek is kész, nem tudom, egy barom szerintem.

2018. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet csak úgy megírni valakinek, hogy bocsi, nem akarok már veled beszélgetni. Egyszerűbb ignorálni az üzeneteket sajnos. De persze lányok is szokták ezt csinálni...
2018. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivtelen dog
2018. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!