Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem is tetszem neki, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem is tetszem neki, miért csinálta?

Figyelt kérdés

Joideje nez engem egy srac, eleg sokszor szemeztunk is, barataim mindig mondtak, hogy akkor is szokott engem nezni, ha en nem nezek oda, ilyenek. Azt hittem, tetszem neki. Erre ma beszeltunk, es teljesen az jott le, hogy semennyire nem erdeklem. Persze nagyon kedves volt, de nagyon erzodott rajta az a “nem akarlak megbantani, de hagyjal mar” stilus. En meg nem ertem a helyzetet. Mi a fenéért nezett emgem, bamult konkretan, mikozben nem tetszem neki? Nyiltan ugyan nem mondta ki, de eszre lehet venni az ilyet.

Szerintetek miert csinalta, ha nem tetszem neki?


2018. máj. 25. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet nem vagy neki szimpatikus, irritálod.

Én is ránézek pl. a kutyaszarra, vagy nézek valakit egy ideig, akkor sem tetszik. :)

2018. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 de nincs irritáló fejem, es mar 2 honapja ez megy. Nem öltözködöm kihívóan sem. Átlagos lany vagyok.
2018. máj. 25. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Az mindegy, néha csak nem bírunk valakit vagy rosszat hallottunk róla ami miatt nem bírjuk elviselni. Biztos te is ismersz olyat akit különösebb okok nélkül nem bírsz.
2018. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!