Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fáj. Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van (vagyis volt inkább) egy fiú akivel 2 hónapja ismerkedtem meg neten. Nagyon megkedveltem és beleszerettem. Látszott rajta hogy szeret (verset is írt stb.) minden nap beszéltünk kb róla szólt az egész napom és ez fordítva is így volt. De tegnap dióhéjban megkaptam tőle azt hogy neki egy közelebbi lány kell. Már ez is nagyon fájt hiszen megbíztam benne és tényleg látszott rajta hogy szeret. Nagyon fájt de úgy voltam elkell fogadnom. De sok kérdés volt a fejembe vele kapcsolatban igy hát ráirtam. Mondta hogy találkozott azzal a lánnyal és összejöttek. Mindez egy nap alatt.. Néhány órával azután miután nekem bevallotta a dolgokat. Nem tudom mit tegyek.. Nagyon fáj tegnap egész nap sírtam és még ma is. Hogyan felejtsem el?

2018. jún. 20. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fogd fel ennyire drámaina, a faszi egy fogyatékos lehet, ha így viselkedik. Feltételezem túl fiatal is.
2018. jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván valóan fáj, de nemrég azt olvastam, hogy a boldogsághoz senkire vagy semmire nincs szükséged, kaján és pián kívűl. Mert mondjuk gondolj bele, van aki annak is örül, ha nem hal éhen, vagyis boldog tud lenni. De ez rajtad persze mért segítene? Sajnos, ha rögtön összejött egy másik lánnyal, akkor ez nem így lett megírva, nem hozzád illik a fiú, hisz az igazi nem fog ott hagyni, egy random lányért. Leírnám azt is, hogy ebből megtanulhatod, hogy a távkapcsplatok nagyon nehezek, vagy hogy a netes ismerkedésnek ez lehet a hátulütője, de ez sem vigasztal. Ezért inkább azt tanácsolom, hogy foglalkozz magaddal, ne másról szóljon az egész napod, törődj magaddal, a hobbiddal, tanulj, fejleszd magad, stb.. :)
2018. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm😁 tudom nem fog egész életemben fájni de most ez nagyon padlóra küldött
2018. jún. 20. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam nemrég (csak az írásod alapján kb 3-4 évvel idősebb vagyok nálad)


Tulajdonképpen nem tudsz mit tenni... A srác már egy másik csajjal van, és bármennyire is nehéz, ezt valahogy el kell fogadnod.


Szerencsére neked csak 2 hónapod “ment rá” erre az egészre, nekem majdnem a háromszorosa... szóval mégjobban fájt a fiú elvesztése.


1 hétig minden nap sírtam miatta, engem is nagyon padlóra küldött. Te is nyugodtan sírj, attól jobb lesz. :) engedj ki mindent magadból!


A távkapcsolat nehéz dolog... nem is mindenkinek való... :(

És ami a legfontosabb: a távkapcsolat egy átmeneti állapot!

Az én esetemben ez egy év lett volna, mert egyetem miatt sokkal közelebb lettem volna hozzá :)


Én próbáltam újból ismerkedni, hátha attól jobb lesz... majd meglátjuk :)



Ha gondolod nyugodtan írj privátban. Beszélhetünk az esetről :)

2018. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló helyzetekben az vált be hogy minden kapcsolatot megszakítottam vele. Kikövettem/letiltottam mindenhonnan, töröltem minden közös képet, minden beszélgetést, a számát is. Próbáld meg elterelni a figyelmedet.
2018. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!