Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszene egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Külső: a hajam alapból sötétszőke, az alját kiszőkítettem, szóval most ombre lett. (nem az a csúnya fajta, többen dicsérték). Szemem zöldeskék, de inkább zöldnek látszik. Hasonlítok kicsit a Suicide Squad-ból Harley-re (elfelejtettem a színésznő nevét), csak picivel vékonyabb a szemöldököm.

Belső: visszahúzódó személyiség vagyok, rengeteg indie/rock zenét hallgatok (nem nézek ki annak, pedig kicsit rocker vagyok), szeretek emberekkel lelkizni, próbálok általában barátságos lenni.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. jún. 24. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
persze pont az esetem ha van kedved egy lelkifröccsre akkor írhatszn pmet
2018. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

hogy kire hasonlítasz el nem tudom képzelni ki lehet az, nem tudom kiről beszélsz

de a többi szimpi 10/8

ha rám írsz lehet 10/10 is :D

2018. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A színésznő Margot Robbie, amúgy szerintem ezek alapján csábító lány vagy :D
2018. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát így a leírtak alapján igen, tetszene, de nyílván előbb meg kéne ismernem.
2018. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen Margot Robbie a neve a hölgynek, köszi :)
2018. jún. 24. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, nekem tetszenél, az főleg, hogy szeretsz lelkizni.

Azt hiszem a szemszínünk is hasonló :)



16/F



(Gondolom ez is egy picit társkeresős szándékú kérdés :D)

2018. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha hasonlítassz Margot Robbiera akkor qrvára bejössz ;)
2018. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Írj
2018. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Krúdy Gyula ***** válasza:

Te olyan önbizalomhiányos lányka, vagy troll lehetsz.


Komolyan megkérdezed itt az embereket, hogy tetszenél-e nekik, és leírod, hogy kb. úgy nézel ki mint a legfelkapottabb színésznő. Mégis mire tippelsz mit fognak írni?


Ha troll vagy akkor szerintem ez egész jól sikerült. Ha nem akkor javaslom kezd el jobban megismerni magad, és olvass sok könyvet. Meditálást is javasolnám ha megy.


Üzenetem am jó szándékkal írtam. Minden jót.

2018. jún. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Először is köszi, szoktam olvasni. Igen eléggé önbizalomhiányos emberke vagyok, ezért lett kiírva a kérdés. Soha nem gondoltam magam szépnek, de a színésznőt se, ennek is köze van a dologhoz. Egyébként köszönöm a válaszod, nem éreztem benne sértő szándékot :) Többieknek is köszönöm szépen a válaszát! :)
2018. jún. 26. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!