Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha verseket írok az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petramano17 kérdése:

Ha verseket írok az egyik barátnőmnek lehetséges hogy viszonozza az érzelmeim? Egyéb ötletek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az a lány, aki tetszik nekem, 15 éves, biszex és én inkább extrovertáltnak tartom. A nyáron is megy bulikba és említette, hogy iszik is.. Épp ezért én féltem, pláne hogy 15 éves. Én inkább introvertált vagyok, de társaságban is megállom a helyem, csak nem járok bulikba. Nem sokat beszélünk, sőt inkább csak én írok rá, de nem akarok rámenős lenni. Szeretek verseket írni és írtam is már egy párat neki, de nem küldtem el, és szerintem nem is gyanítja, hogy én mondhatni teljesen beleestem. Arra gondoltam, hogy megkérdezem, van-e valaki aki bejön neki, és ha nincs akkor elküldöm az egyiket, és azt mondom hogy az egyik barátom küldi ezt neki, csak nem merte ő elküldeni.. Nagyon gáz lenne, ha ezt csinálnám? vagy milyen másik lehetőség van az udvarlásra?

2018. jún. 27. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy jó ötlet, próbáld ki és ha nem úgy alakul ahogy szeretnéd akkor se keserdj el nagyon❤ Szurkolok🏳️‍🌈
2018. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha viszont jól reagál a versre és tettszik neki meg ilyenek akkor elmondhatnád neki higy te írtad különben nem érné az egész semmit
2018. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is azokra gondoltam. :)

Köszi a válaszokat! Jöhet még! :)

2018. jún. 28. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!