Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az fer ha kitörlöm az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fer ha kitörlöm az exem becenevét messengeren? 👇

Figyelt kérdés
Még decemberben beszéltünk azóta nem amúgy 1 éve szakítottunk, úgy érzem lett azóta barátnője de a becenevemet még most sem törölte, de nem értem miért, én nem állítottam neki be semmit nem tudom hogy érez-e még irántam vmit, nem haraggal váltunk el, én még talán szeretem sajnos és nagyon fáj, hogyha tényleg van neki már vki, de épp ezért akarom kitörölni a becenevem, hisz már nem én vagyok a barátnője 😢 szerintetek?

2018. jún. 30. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszeltek ugyse latja,akkor meg felesleges... Raadasul ha beszelnetek akkor se latnad a sajat beceneved...
2018. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gyerekes, mit akarsz ezzel elérni?
2018. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De látja ha törlöm mert kijelzi

Hát azt hogy ne legyek én is neki elnevezve mint a többi, ne legyek 1 a sok közül, meg mit reagál rá

2018. jún. 30. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézus :D Bocsi, nem bántásból, de ez elég gáz. Hány évesek vagytok? Amúgy 1. Egy név miatt, ami véletlenül úgy maradt, mert amikor szakítottatok pont nem érdekelte mi a beceneved, ami teljesen érthető, mert kit érdekel, miért lennél "egy a sok közül"? 2. Ha barátnője van, akkor milyen "sok"-ról beszélsz? Skizo a csaj? 3. Nem tök mindegy mit reagál? BARÁTNŐJE VAN. Gondolom valami olyasmit várhatsz a dologtól, hogy végül visszamegy hozzád, különben nem tennél semmit. Ne akarj tönkre tenni egy kapcsolatot, ha most bármit is csinálsz, főleg ilyen szándékkal, na akkor leszel egy a sok hülye, gyerekes hadd ne mondjam mi közül.

Na várj, még 1x elolvastam a kérdést. Úgy érzed, hogy barátnője van, vagy tényleg van neki?

2018. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez rohadt gyerekes viselkedés. Nyugodtan töröld, pont le fogja szarni.
2018. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy gyerekes, de ha nem én vagyok a barátnője ne legyen már ilyen nevem, azt meg arra értem hogy 1 a sok közül hogy sok lányt hülyített és mindnek volt vmi beceneve amúgy nem biztos hogy van neki csak sejtem
2018. jún. 30. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba nem érsz el vele semmit. Reagálni se fog
2018. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!