Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelenthet valamit?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit?!

Figyelt kérdés

Lehet nem jó kategóriába tettem a kérdést ,de fogalmam sem volt melyikbe kellet volna😀

Az lenne a kérdésen ,hogy apám autószerelő ès 3 hete minden hètvègèn jön egy fiú hozzank javitatni az autòját ,de multkor nem csak szombaton hanem pènteken is volt😂,mindig váltunk párszòt amikor összefutunk,mellèkesen ismerem a gyereket igy latásbòl meg egy szórakozóhelyre is járunk.

Ez talan jelenthet valamit hogy ennyiszer jar hozzánk ,maskor sosem jött ilyen sokat.

Az is meglepett higy multkor bejelölt fb ès ram is irt hogy apamnak.mutassak meg valami alkatrèszről kèpet hogy jó e meg aztan másnap is rámirt ès nem èrtem mièrt nekem irt ha apukamnak is van fb ès neki is elbirta volna küldeni vagy eljönni ès megmutatni vagy ilyesmi😂

Meg hallotam hogy apámnál érdeklődött ròllam hogy hogy vagyok.

Ezek már jeleknek szamitnak hogy talan érdeklődik irantam kicsit vagy tulgondolom?



#autó #barátság #jön #amugy lány vagyok😂
2018. júl. 10. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek már lehetnek jelek, de ne éld bele magad semmibe, mert simán lehet az is, hogy csak szórakozik veled. Először menj biztosra, aztán reménykedj.
2018. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!