Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy mi minek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy mi minek számít?!

Figyelt kérdés

Amit csak tudtam elolvastam a neten arról, hogy milyen jelekek adnak, miket csinálnak a lányok, ha megtetszek nekik, vagy csak úgy szimplán az utcán felfigyelnek rám.

DE. Egyszerűen mégsem tudom eldönteni, hogy tényleg engem néznek e vagy csak valami van a fejemen XD.

Lehet, hogy csak az önbizalommal van gond?

Állítólag jól nézek ki azt mondják XD.


2018. júl. 18. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
A nők kiszámíthatóak.Szóval ha rádnéznek és elmosolyodnak, bejössz nekik.Ha nem kapsz jelet és lesütött szemmel, szenvtelenül elmennek melletted, akkor nem vagy nyerő.Ha mosolyt látsz, és helyes vagy, állítsd meg.."Szia. Kérj elnézést, mert..De..te nagyon megtetszettél, és nem akartam, hogy soha ne lássalak újra ......szöveggel hódíthasz..De csak olyannal, akit nem akarsz kihasználni...És ha tényeg helyes vagy, mert különben a csajok elküldenek, vagy nem kommunikálnak veled.TesztelD!és írj az első 5 eredményről..Szia
2018. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!