Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egy játék keretein belül nemsokára meg kell vsókolnom egy srácot aki nekem tetszik de én nem tudom hogy én tetszek e neki! A játékban a srác szeme be lesz kötve és úgy kell kitalálnia hogy ki az aki megcsókolta! Nagyon félek már most! Van valami tippetek?

2018. júl. 19. 13:56
 1/6 anonim válasza:
51%
Egyél előtte némi carolina reapert.
2018. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a helyes szájhigiénián kìvül nem lehet mit tanácsolni. Ezt Neked kell átelned.😊
2018. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Egyél hagymát
2018. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis mit segítsünk? A csókot úgysem lehet olvasva betanulni. Moss előtte fogat. A félelemmel meg nem tudsz mit csinálni, ez ilyen.
2018. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Furan fog hangzani de az elso csokom egy fiuval ugy tortent, hogy elotte epres (vagy afonyas?) Ragot hasznalt, es orulten jo volt, foleg elso csoknak. Azzal tuti betalalnal nala. Vagy nem tudom csinaltalcsinaltak e mar neked, vagy te csinaltad e mar, hogy ovatosan az also ajkat beszivja a masiknak. (Tudom, so weird) de az is nagyon jo erzes. Sok sikert :)
2018. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Harapd le a nyelvét
2018. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!