Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki nem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki nem az a bulizós fajta?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem szoktam bulikba járni és kicsit olyan mintha különc lennék mert a volt osztálytársaim mindig mondják, hogy ilyen meg olyan buli volt és hú de jó volt...nem azt mondom, hogy soha nem voltam mert akkor hazudnék de valahogy nem köt le ez az egész, vagyis nem tudok kikapcsolódni rendesen. Viszont ha haverokkal megyünk sörözni akkor teljesen jól elvagyok...Igazából a kérdésem az lenne, hogy vannak-e hozzám hasonló fiatalok vagy mindenki egy partiállat?

Köszönöm ha végig olvastad! :D



2018. júl. 19. 18:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Persze, hogy a végét lehagytam...

18/F

2018. júl. 19. 18:45
 2/16 anonim válasza:
Én sem vagyok az a nagy bulizós fajta és majdnem, hogy egy cipőben járunk :D 17/f
2018. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Én se, utàlom a magukból kifordult, lerészegedett embereket.
2018. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se nagyon szeretek bulizni régebben 1-2 alkalommal elmentem szórakozni de semmi értelmét nem láttam az egésznek hogy ott táncolgatok egész éjszaka meg költöm a nehezen megkeresett pénzem. Mostanába mondjuk nem is nagyon érnék rá mert komoly szinten sportolok és az sok időmet és energiámat elveszi de ha mehetnék akkor sem nagyon mennék bulizni.
2018. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok azt lehagytam hogy 18/f
2018. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az osztályom egy jó része szinte minden hétvégén házibuliba jár, de én majdnem, hogy undorodom ettől az egésztől.

Persze jól érzem én magamat ilyen kisebb bulikban, de azt is csak a nagyon jó baráti társaságomban, mert különben csak ülök és nézek.

2018. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6. 16F XD
2018. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én se vagyok az, nem az én világom. De úgy látom a lányok között ritkább az ilyen.
2018. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még :D

Őszintén szólva reméltem, hogy 1-2 embernél több is fog írni és hát nem csalódtam szerencsére! :D Jó azért tudni, hogy több embernek is hasonló a gondolkodása!

2018. júl. 19. 22:19
 10/16 A kérdező kommentje:
Ui.: Ment mindenkinek a zöld pacsi!!
2018. júl. 19. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!