Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolkozok mindig a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsisbarbi kérdése:

Miért gondolkozok mindig a megcsaláson?

Figyelt kérdés

5hónapja ismerem a barátom. Mielőtt összejöttünk az első 1-2 hónapba még csak ismerkedtünk de ő nem kavart azalatt senkivel. Én abban az időszakban 3 fiúval és amikor egyet megtudott nagyon kiakadt, úgy hogy még nem volt semmi köztünk. Aztán miután összejöttünk végül semmi bajom nem volt jól megvoltunk. De most megint elkezdtem beszélgetni fiúkkal és úgy érzem nem bírom ki csak vele. Újra vágyom pedig szeretem. Jöhettek leszólással de én ezt tényleg szeretném megfejteni miért van. Szerintetek?

17/l



2018. júl. 24. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Vagy kamus vagy ribi vagy. Igazából lényegtelen...
2018. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
40%
Szerintem 17 évesen inkább "ki szeretnéd élni magad". Ha nem tudsz hűséges lenni a sráchoz, akkor ne erőltesd. Ismerkedj, csinálj amit szeretnél, de ha megcsalod, azzal nagyobb fájdalmat okozol neki.
2018. júl. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagy monogam típus. Ennyi.


Ezt a típust nem lehet kalitkába zárni mert belepusztul.


Ettől még érdemes kísérletezni kapcsolatokkal, de ne csodálkozz h neha félre fogsz menni. Nem tehetsz róla, igy vagy összerakva.

2018. júl. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
érdemes nyitott kapcsolatban lenni vagy csak szexkapcsolatban
2018. júl. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Fiatal vagy még ennyi a titok. Mondd meg neki hogy nem gondolkozol komoly kapcsolatban. Ha így jó vagy akkor ok ha nem akkor bye bye.
2018. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszket a pcsád és nem tudod igazán értékelni ha valaki szeret (már ha szeret)
2018. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Írj. Szívesen megismernélek
2018. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiúként hasonló helyzetben voltam, ott is a lány ment volna félre.

Soha nem tudta megmondani mi baja, nálam jobban senki nem hordozta a tenyerén, de azért csak mehetnékje volt, mikor szakított velem egyből kavart vagy 3-4 palival, és úgy másfél hónap után összejött az egyikkel.

Hosszútávon 1-2 évnél tovább senki mellett nem tud megmaradni, de az se megy neki, hogy csak szexelget össze-vissza, ezért mindig belecsúszik egy kapcsolatba. Vannak ilyenek.

Mert nem lenne baj, ha kiélné magát, és megállapodna, de ez a "kiélem magam egy hónapig, majd egy év kapcsolat" kicsit komolytalan.

2018. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Újra vágyom pedig szeretem."

A szerelemnek vannak fokozatai, kérdező. Idővel majd megtapasztalod ezt te magad is. Addig természetesen úgy érzed, hogy ez a mostani is szerelem. Pedig ez még nem az. Majd ha IGAZÁN szerelmes leszel, észre sem veszed majd, hogy más pasi is létezik a földön a tiéden kíatni benned.vül.

És még valami; az, hogy még nem vagy igazán szerelmes, nem a te hibád. Egyszerűen nem találkoztál még olyan pasival, aki az érzelmek igazi mélységeit tudja megmozg

2018. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!