Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehetne tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Szóval így nyári meló keretein dolgozok egy cégnél, ezt most nem fejteném ki, és van egy nagyon szimpatikus munkatárs, tegnap együtt voltunk kint szüneten, és tudtunk kicsit beszélgetni, és nagyon jófej, és azt szűrtem le a reakcióiból, és kérdéseiből, hogy bejövök neki (ez kölcsönös is, nekem is tetszik), viszont sajnos van barátja, valahogy lehet szerintetek úgy alakítani, hogy összejöjjünk? 16/f

2018. júl. 28. 16:00
 1/3 KiaraN33 válasza:
100%
Szerintem ha van barátja akkor valahogy félreértetted és ő csak barátkozni akart.
2018. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is félreértettél valamit. Lehet, hogy ő mindenkivel ilyen kedves, te meg azt hitted, hogy ez csak neked szól, de persze, én nem tudhatom, mert nem voltam ott. Csak egy tipp. Hogyha tényleg bejössz neki, miközben van barátja, akkor az se egy jó jel, mert ezek szerint csalfa, tehát nagyon valószínű, hogy a te esetedben is ezt csinálná, ha esetleg összejönnétek.
2018. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj vele barátkozni, közelebb kerülni hozzá, aztán ha tényleg tetszel neki, jobban mint a barátja, előbb vagy utóbb szakítani fognak.

És szerintem ez még nem jelenti azt, hogy csalfa. Attól, hogy van barátja, még lehet egy fiú szimpatikus neki. Csalfa majd akkor lesz, ha kavartok úgy, hogy még nem szakítottak.

2018. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!