Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy szólítotok meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy szólítotok meg egy lányt?

Figyelt kérdés
Ha ismerkedés céljából leszólítotok egy lányt, pl. strandon, szórakozó helyen, akkor egyből bemutatkoztok neki?

2018. júl. 29. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
„Szia! Van egy kis apród?”
2018. júl. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
66%
En eloszor beszelek vele par szot, itt ki lehet szurni ha zavarom,vagy nem, utana bemutatkozok neki, utana szofosas, hogy erdekesnek talaljon:D
2018. júl. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És bemutatkozásnál kezet szoktál nyújtani? Tudom fura kérdés, de általában mindig egy közös ismerős szokott bemutatni lányoknak, és akkor a lány nyújt előre kezet, vagy puszit ad, de ismeretlen lánynak még sose mutatkoztam be csak úgy.
2018. júl. 29. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:

A puszi adás egy ismeretlen lánynak, ha Te kezdeményezed lehet nagyon tolakodó is, ergo le fogja vágni mit szeretnél tőle, és onnantól már a szerencsére bízod a dolgot, szerintem, mert ezt a lányok gyakran félre értik. A kéznyújtás szerintem olyan béna, már ha akkor nem, ha fogod, és egyszerűen felteszed a kérdést, hogy Ő hogyan szokta, milyen szokásai vannak. Én inkább megölelem ilyenkor a srácokat, mert az még nem jelent semmit, de kontaktban vagyunk valamilyen szinten.

Szerintem amit a srác ebben az esetben tehet, és ami a legjobb, ha egyszerűen felteszi a kérdést, amit fentebb írtam.

2018. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bemutatkozáskor mindig a nő/lány nyújtja a kezét először, ha nem nyújtjaakkor nem fogsz kezet.


Egy alap "szia, zavarlak-e?" S akkor felhozól valami témát. "Láttam, hogy blá blá" improvizálj, légy nyugodt. A lényeg, hogy ne azt a benyomást keltsd hogy csak meg akarod fektetni.

2018. aug. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert dagadt és ronda vagyok... :(
2018. aug. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hé te, kő kúla? Ha azt mondja hogy kő akkor jó.
2018. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!