Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent ha így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ha így viselkedik egy fiú?

Figyelt kérdés

Tehát van egy fiú az osztályomban de csak tavaly november óta a crushom. Miután belehabarodtam kb egy héttel rám irt házi ügyben és ezután elkezdtünk messengeren beszélgetni, aminek nyilván nagyon örültem. Majd év végén az osztálykirándulásunk a Balatonon volt és 3 napig voltunk ott. Balatonon ez a srác folyton piszkalt hogy hú de béna vagyok meg folyton poénkodott. Nem esett rosszul csak zavaró volt, plusz minden barátnőm szerint bejövök neki. De ezenkívül kedves volt, és amikor egy múzeumban körbevezető túra volt végig mellettem sétált csak nem tudom direkt-e.Aztán még ilyeneket csinált hogy pl. amikor a fiúk átjöttek a lány szobába ugye egy hangszórón zenét hallgattunk ő még mellém ült az ágyra és szó nélkül nézte milyen zenét készülök választani és látta hogy van Shawn Mendes és mondta hogy hú te ilyeneket hallgatsz? aztán amikor a partra mentünk hallottam hogy ezt dúdolja. És azóta ha nyáron is találkoztunk folyton piszkál, sérteget vagy csipked meg ilyenek.

Viszont csodálkoznék ha tényleg igaz lenne hogy bejövök neki, mert én nem vagyok tipik lány. Szeretem a bő pulcsikat a sportcipőket és folyton farmert hordok, szóval egy picit fiús vagyok és eddig tudomásom szerint nem tetszettem még fiúnak és félek ha elhiszem és kiderül hogy nem akkor szarul esik. Az viszont biztos hogy nem vesz a barátjának mert alig beszélgetünk messengeren kívül. Hat az viszont fura hogy messengeren normális meg kedves de élőben bunkóskodik meg piszkál. De amúgy ha kiderül hogy mégis tetszem neki, akkor se szeretnék "kapcsolatot".

Én bőven megelégszem azzal is ha jó barátok leszünk vagy ilyesmi. Nem akarok nagyon hamar ilyesmivel foglalkozni.

Mi a véleményetek a helyzetről?



2018. aug. 2. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazábol ez a piszkálással csipkedéssel fel akarja hivni a figyelmedet de elég gyerekes várj még vele ezek után szerintem tetszel neki de még magának sem vallottam be

16F

2018. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
#1-biztosan ,de nem minden esetben van így
2018. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2#-es!

Sajnálom lehet értetlen vagyok, de kifejtenéd mire gondolsz konkrétan?

Most nem azt mondom hogy ez mi lehetne udvarláson kívül, ha nem csak szeretném megtudni hogy mégis miért ilyen bunkó velem.

2018. aug. 3. 21:45
 4/10 Ggboy303 válasza:
100%
Szerintem tetszesz neki. Teljesen egyet értek az #1 válaszolóval.
2018. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
a 2-es szerintem az első mert oda írta h #1 és nem fejezte be a mondatát szóval az még az első
2018. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jah igazad van lehet, csak én azt hittem hogy válaszolt az elsőnek
2018. aug. 5. 09:20
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"crush" "tipik" te komolyan nem tudsz magyarul?!


ettől eltekintve ő csak egy hülye kisgyerek, te meg komolyan veszed.

2018. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Először is a beszédstílusomról nem kértem véleményt.

És igen lehet hogy komolyan veszem, de mivel lány vagyok szerintem így normális.

Tizenévesként pedig örülök hogy ez a legnagyobb problémám, de a választ azért köszi!

2018. aug. 6. 01:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt én irtam a másodikat nem 😂
2018. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam de köszi
2018. aug. 6. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!