Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktátok várakoztatni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok várakoztatni a partnereteket?

Figyelt kérdés

De mondjuk én nem csak a partneremnél csinálom. Ha valaki ír megnézem esetleg azt elolvasom amit az értesítés sávba még kiír, aztán majd ha kedvem van válaszlok. Ti is csináljátok ezt?

Tapasztaltam, hogy csajok ezt valami taktikának is használják és magasabb szintre emelik. Én csak fél max órát várok. Van olyan lány ismerősöm aki 5-6 :O

De valaki ezt lerázás taktikának is használja, direkt nem ír és rövid pár szavasakat válaszol hogy lekopjon a srác. De valaki meg így derítí ki igazán szereti-e és így is szeret e vele beszélni és vágyik rá. Eléri hogy arra gondoljon a másik fél mikor ír már mikor ír már és így végig a fejébem jár az illető.

Ti mit gondoltok erről? Vagy esetleg ti hogyan és miképp használjátok? Fiúk/Lányok?



2018. aug. 6. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oltári nagy tahóság. Ha nem akar velem beszélgetni inkább közölje finoman, szerintem gyerekes viselkedés az ilyen. Bár én az ilyenekre immunis vagyok, ha egyszer-egyszer fél - 1 órán belül ír vissza csak, akkor elnézem. Ha többször csinálja, akkor meg kényelmesen elmegyek edzeni, bringázni vagy játszani valamit, aztán majd ha jó kedvem van, én is vissza írok neki valami jó kis "ok" vagy "aham" féle választ. :D
2018. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egy idejig nálam van az, hogy várok arra, hogy válaszoljon :)

de ha sűrűn játszik ilyet akkor elküldöm az anyjába...

nekem az jön be, ha egyből válaszol, akkor úgy érzem, hogy fontos vagyok neki és ő is anyira vágyik rám, mint én rá


ha le akarok rázni valakit, akkor szoktam ilyet játszani, hogy 1-2 szavas válaszok, de ha telefon közelbe vagyok, akkor is 5-10 percenként visszaírok

2018. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaaah ez nagyon ismerős :DD én is sokszor hasonulok az emberhez. Ha valaki egyből válaszol akkor nyílván én is. De ha az adott ember 2 óra múlva válaszol még ha látom is egyből nem nagyon érdekel. Olyan 1 óra után én amúgy megunom és mindig válaszolok :/ Nagy tahóság de sok emberből hiányzik a gerinc. Inkább válaszolgat a kérdésekre amit feltettem meg valamit odamaszatol valami "nah az jó" hülyeséget aztán úgy van vele a hülye csak majd rájön.. én egyenes ember vagyok őszinte ezért az ilyeneknek mindig megmondom a magamét :D Aztán még én vagyok a bunkó mert "ő nem ér rá egész nap pötyögni a telefont" ahaaa azért elérhető a nap 24 órájában mert rá se néz a telefonjára jajaa
2018. aug. 6. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak esetek amikor tényleg nem ér rá az ember, de azt senki nem mondja nekem, hogy nincs szabadon fél órája egész nap, amikor manapság mindenki kezére rá van ragadva az a k**szott telefon. :D
2018. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Hogyha valaki nem válaszol azonnal, az jobban felkelti az érdeklődésed. Bizonyítottan. Aki mindig azonnal válaszol, az egy idő után értékét veszíti. (Persze van egy határ ott is, hogy mi számít sok időnek)
2018. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!