Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom, olyan január...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom, olyan január környékén, megígérte nekem, hogy nem fog füvezni, nagyon maximum csak velem. Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Bővebben:

Megígérte,hogy nem fog drogozni,de kiderült,hogy az ígéretét többször megszegte,ugyanakkor állandóan esküdözött,hogy ő biztos hogx nem füvezet.A múltban volt már erről vitánk es akkor is megígérte,hogy ő nem fog drogozni többet.Mégis előfordult.Nekem 2-őt mondott el,de kitudja hány volt.Szerintetek mit csinaljak?Ilyen esetben normális lenne ha ellenőrizgetném egx ideig?Hogy érjem el hogy ne drogozzon?Tanacstalan vagyok.Kerlek segitsetek

Ui: az egyik haverja viszi bele



2018. aug. 9. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nálam a drog kizáró ok bármilyen kapcsolatban.Semmilyen épeszű indokot nem tudok arra nézve hogy ez jót tenne az emberrel. Ellenben láttam két haverom teljesen elhülyülni,pedig csak fű....Persze.. Mindig lesz a bandában olyan aki már szívott erősebbet és kínálja. És a bandában meg benn kell maradni különben kinéznek. Ennyi.
2018. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan mint ha egy alkoholistának mondanád, hogy ne igyon...

Nem fog tudni leállni mert már valószínűleg rászokott! Ha nincs neki kellő akaratereje akkor nyugodtan ellenőrizheted úgy is talál rá alkalmat, hogy szívjon!

Nem tudsz vele mit csinálni ha ő nem akarja!!

2018. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

veszel tőle vért?? vagy hogy gondoltad??

ha zavar akkor szakíts, ha függő nem tudsz vele mit kezdeni

nektek kellene tudni mi a jó saját magatoknak, nem pedig idegeneknek, hogy mi a jó nektek

2018. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, az ígéret szép szó,ha betartják úgy jó. Ő ha nem tudja betartani,akkor saját magával baxik ki 😀 Ui: Ha neki fontosabb a haverja mint a csaja,akkor minek vagy vele..Mindenestre ezt megkell beszélnetek.Vagy adj ha annyira szereted őt,akkor adj neki egy utolsó sancot..Ha azt elszívja akkor megszívta alaposan.(szakítasz vele)
2018. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet senkit megváltoztatni. Remélem azt tudod, hogy egy függő ember életében te csak mindig második leszel a fontossági sorrendben, mert neki a drog az első.


Én a helyedben keresnék olyan valakit, akinél te vagy az első. :)

2018. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vegyél egy pisztolyt es tegyél bele 2 toltény!!"nem fog fuvezni,maximum csak velem!!"-ez vicc ,ugye???
2018. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne ellenorizgesd! A baratsagotok fog ramenni. Januar ota 2 alkalom (vagy akar egy kicsivel tobb) nem fuggoseg es nem is artalmas (annyira). Nem fuggo. Eleve a fu nem okoz fizikai fuggoseget. 10 emberbol 1 lesz fuggo, aki kiprobalja. Mig pl. a ciginel ez 3-4 ember.
2018. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én unokaöcsém 15 éves korába kezdett el füvezni,most 38 éves,nála nagyobb drogost még életemben nem láttam (nem dolgozik ,a muterja a pénztárca ) Szóval kigondolta volna hogy egy 15 éves kamasz gyerekből aki "csak füvezett ,az alapja a drognak" ma viszont egy kőkemény drogos,de szó szerint...
2018. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!