Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi szemüveges lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi szemüveges lány?

Figyelt kérdés
Mostanában akárhová megyek és egy tinédzser lányt látok akkor szinte biztos hogy van szemüvege.Ez a divat most vagy mi?

2018. aug. 12. 01:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Fogsz te látni nem szemüvegeset is nyugi.

Amúgy nekem egy ideig, sőt, még most is van, de bejöttek/jönnek a szemüveges lányok, nem tudom miért. Nem azért, mert gyengébbnek látszanak, csak nekem lehet, hogy éppen ez a vonzó, amellett, hogy nemcsak a szemüvegeseket szeretem, de van akinek kifejezetten jól áll.

Neked nem tetszik vagy miért teszed fel a kéedést?

Az, hogy divat meg mehetséges, mert manapság már minden az... bár ez egy kicsit házrátazó eszköz, szóval én nem venném fel divatból, igaz, hogy a napszemüveget felveszem, de az napszemüveg.😂

2018. aug. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
amúgy meg dekoratív tud lenni, csak én például nem látok nélküle, úgyhogy nekem a látás a divat... :DDD
2018. aug. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Válasz: Mert már születésünk óta rontjuk a szemünket vagy mert már a szüleink is ezt tették és genetika. Gondolom kíváncsiságból tetted fel a kérdést, de lehetőleg ne indíts senkivel úgy beszélgetést, hogy héjj ez szerinted divatos? Mert szerintem a szemüvegesek háromnegyede nem szereti a szemüveget de legalábbis azt biztos nem, hogy nem látnak csak valaminek a segítségével. De ha kicsit körülnézel (a jó szemeddel :D) észreveszed, hogy kb. ugyanannyi szemüveges fiú is van. :)
2018. aug. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Jó néhány évvel ezelőtt nem volt ez a fekete keretes szemüveg ami ma nagy divat és sokak akinek rossz is volt a szemük inkább nem vettek fel szemüveget és inkább megvakultak mert akkor nem volt ilyen divatos a szemüveg. Most viszont ezeknek kapóra jött a szemüveg divat.
2018. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem hinném, hogy manapság rosszabb a fiatalok szeme, mint korábban. Egyszerűen csak ma már ha nem is divatos, de elfogadható a szemüveg. Jó húsz éve, mikor én voltam tizenéves, még erősen ment miatta a cikizés, csúfolódás, úgyhogy az se nagyon vette fel, akinek szüksége lett volna rá, aztán pedig amint lehetett, kontaktlencsére váltott.
2018. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért h jobban lássák a szemét embereket!!És ne kezdjen ki velük!!Nem amúgy azért mert rossz a szemük!!Az osztályomba sok lány csak úgy felveszi de nagyon ocsmányul néznek ki benne!! :D
2018. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van, de nagyon utálom, szóval csak otthon használom. :/


17/L

2018. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

divat is, sok helyen árulnak sima üveg lencséset

és a telefon, gép, tv mind rontja kicsit a szemet

de én nem panaszkodok, cukik tudnak lenni a szemüveges csajok, még nem volt olyan lány aki ha hozzá illőt vett fel ne javított volna a megjelenésén

2018. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bár én fiú vagyok és szemüveges nem látom ezt a tömeg szemüveges csajokat, sajnos :(

Egyébként szerintem nagyon csinos ha egy lány szemüveges :)) 18/F

2018. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én anyukámtól örököltem
2018. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!