Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor lesz ebből a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor lesz ebből a kapcsolatból valami vagy sem?

Figyelt kérdés

A barátnőm akivel egy hónapja vagyok együtt,egyáltalán nem féltékeny semmire, nem nagyon kérdezi hogy merre voltam vagy mit csináltam,a jövőről egyáltalán nem beszél mert mindig az mondja bármi megtörténhet még és elkezdi sorolni hogy majd lecserélem vagy valami

Mindig kihangsúlyozza hogy nem egy romantikus tipus,es nem szereti a nyálas dumákat,ezert nem is mondja csak ritkán nagyon ritkán hogy szeret,ölelni mindig ugy olelkoezunk hogy en atolelem o meg osszegubozik(nemtudom jobban korulirni :D)

Meg mar megbeszélte velem hogy ő még nem szerelmes,mert hogy neki idő kell.

Gondolom ez arról szól hogy még idő kell neki hogy belelovalja magát a kapcsolatba

Szóval nem nagyon mutatja ki a szeretetét,ha rákérdezek hogy szeretsz? Akkor jön az hogy majd szólok ha megváltozik a véleményem okés?

Szóval most teljesen összevagyok zavarodva



2018. aug. 15. 23:28
 1/4 anonim válasza:
Hagyd a csajt, keress valakit aki értékel.
2018. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mer nem szeret
2018. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem szeret, és nekem úgy tünik hogy fél attól hogy beléd szeret és vége lesz.
2018. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy csicska oltás le utána küld el a gyászba aztse tudja mit akar
2018. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!