Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha párom folyton...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha párom folyton feltöri a facebookom?

Figyelt kérdés

Nem tudom ,hogy csinálja de kezd elegem lenni( kijelzi a fb ha valami új eszközről bejelentkeznekonnan jöttem rá ,hogy néz)

Beszélek fiukkal igen, de csak barátok. Azért mert van párom már nem lehetnek se fiu haverjaim se ismerőseim? És semmi olyanról nem beszélünk. Tök átlag témákat beszélek velük. Nem értem mire fel féltékeny. És folyton ír nekem,hogy fogadjunk most is azzal a b*zi g*ci vel beszélsz...

Én meg mondom ,hogy igen (mert úgy is nézi a fb) erre mérges lesz ,hogy miért beszélünk,miért ír folyton stb,és megharagszik. Másnap meg jön bocsánatot kérni és ismét dúl a szerelem, aztán megint kezdi a kutakodást, és a feltékenykedést.

Most mit csináljak? Együtt vagyunk három éve. Tényleg ez lesz az ok ami miatt szakítani kell? Eddig nem csinálta ezt.


2018. aug. 17. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nehéz ügy. A szakítást akartam írni, de így esetleg próbáld meg vele alaposan megbeszélni.
2018. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet beléptél a telefonján valamikor vagy a számítógépén, változtass jelszót és lökd ki a facebookodból.

Magyarázd meg neki,hogy csak barátok és nincs oka féltékenykedni,ha pedig nem tetszik valami el lehet menni.

2018. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha geprol is belepsz ,akkor egy sima keyloggerrel konnyen kideritheti a jelszavad. Elmenti a leutott gombokat es bizonyos idonkent kepernyomentest csinal. Neki nincs mas dolga minthogy megkeresse azt a kepet ahol a facebookod van es megnezze alatta a sorokat ,hogy milyen gombokat utottel le akkor es meg is van a jelszavad.


Ha csak telefonrol lepkedsz be akkor arra is van szerintem hasonlo program. Feltorni biztos nem tori fel ,Facebookot nem olyan konnyu a dolgokat ahogy sokan gondoljak.


Megoldas : kapcsold be a ketlepeses bejelentkezest (vagy valami hasonlo a neve) ekkor minden bejelentkezesnel kuld neked sms-t (vagy emailt) amiben egy kod lesz ,amit be kell irnod. Szoval ha tudja a jelszavad akkor sem fog tudni belepni a kod nelkul. Persze elotte ki kell jelentkeztetni az osszes eszkozt.

2018. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3as vagyok "Facebookot" helyett "feltorni"-t akartam irni.
2018. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt a probléma nem is azzal van, hogy feltöri. Ezt meg lehrt akadályozni, igen. De az a baj, hogy azt kéne elérni, hogy ne akarja megnézni a lány facebookját. Itt a bizalom hiánya a legnagyobb probléma.
2018. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt nem értem ha eddig 3 évig nem csinálta ezt akkor most miért kezdte el.

Egyébként beszélj vele erről. Remélhetőleg még érti.

2018. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kétlépcsős faktort használj!
2018. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kezdte el. Biztos az a baja,hogy eddig full magányos és elveszett voltam, mostmeg szereztem pár havert, mert van egy meló ami nagyon nagyon érdekel, és azáltal pár embert megismertem, és összehaverkodtunk. Erre féltékeny. Minden este elmondom hogy csak haverok, és minden este hisztizik.úgy búcsúzik el hogy: ji..megyek beszélj a haverkáiddal.

Elmondja higy zavarja a dolog, methogy sokat beszélek velük. Bakker akkor tényleg? Nem beszélgetek haverokkal?Meg eleve mostanába tök idegbeteg. Mindenre felkapja a vizet, pl ha ugy köszönök el hogy jó éj.puszi. Akkor megsértődik hogy:jo. Rázz le ennyivel.. Az volt a baja hogy nem írtam oda hogy jaj szererlek életem szerelme 😘😘.

Beszélgetni se tudok vele,mert mostanába csak a sex fele tereli a témát, és pl megkérdezte hogy nem e hiányolom e már. Én meg azt mondtam nem. Erre megsértödött.

Meg az is tök jó,hogy nem lehet elköszönni tölle,mert egyszerűen lerázhatatlan. Elköszönünk hogy jó éjt, de utánna még ír egy óráig.

És ha ír valamit, én meg épp nem adik neki hosszú bő választ, az is baj.Folyton a telefonom nézi, mindent tudni akar ha nem mondom el nem számolok be, akkor én vagyok a titkolozos, és megsértődik.ahj nem tudom mitől lett ilyen...

2018. aug. 18. 01:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszeruen idiota...dobd ki a f∆szba. Oke ,hogy 3 ev ,de ha mar ilyen akkor ilyen.

Az oke ,hogy kiakad azon,hogy aztmondtad nem hianyzik a szex,mert az olyan ,mintha nem lenne jo vele es nem akarnad. De a tobbibol egyertelmuen latszik hogy duddo😅

2018. aug. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért mondtam hogy nem hiányzik,mert unom hogy folyton az a téme és én ugy sose hiányoltam. Nem mondom hogy rossz de megvagyok nélküle. De igy meg egyenesen semmi kedvem hogy folyton arról tud csak beszélni.
2018. aug. 18. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!