Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha még szűzek vagytok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha még szűzek vagytok, vagy szűzek voltatok, tapasztaltabb vagy szintén szűz fiúval ideálisabb elvesztenetek?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok több lány véleményére
2018. aug. 27. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak azzal, aki életében csak recskazott
2018. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Olyannal akartam aki minden féle téren szűz. De nem csak ez számít.
2018. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Én tapasztaltabbat kerestem. Biztosra akartam menni, hogy jó kezekben leszek amikor elvesztem.
2018. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

En szuz fiuval vesztettem el es utolag visszagondolva biztos, hogy jobb lett volna tapasztalabb sraccal, mert teljesen maskep nyul hozzad es tudja, hogy mit kell csinalni ha faj.

De ez az idealisabb dolog:

Ugyis jon valaki szerintem ha szuz hanem es megfog tortenni elobb vagy utobb.

A masodik partnerem egy sokkal tapasztalabb srac volt es ezerszer jobb elmeny volt de konnyu osszecsiszolodni ha mindket fel akarja:)

2018. aug. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Egy talasztaltabb srácal célszerű elveszteni .Viszont ha valakivel kapcsoltaban vagy akkor ne legyen lényeg hogy a srác talpasztalt vagy sem !
2018. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Akibe szerelmes vagy:)
2018. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Mindenképpen egy tapasztaltat akarok, én már tudok 1-2 dolgot, mert már petting volt, de nekem nem kell olyan pasi, aki 2 perces, aki tapasztalt az már nem lesz 2 perces nagy valószínűséggel.

/L

2018. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatlan sráccal veszítettem el(de nem volt szűz), aztán elvettem a második barátom szüzességét. Sokkal jobb volt úgy, hogy egyikünk tudta hova mit kell rakni!
2018. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

számomra az volt a lényeg hogy szeressen és megbízzak benne...

végig beszéltünk hogy hogy jó, mennyire fáj, hogyan csináljuk, hogy ne feszüljön. és emellett sokat nevettünk, poénkodtunk hogy fellazuljak és ne parázzak rá.

Számomra ezek voltak a fontosak, és ha eleget kommunikáltok, egy tapasztalatlan srác is jó lehet.

2018. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha szereztek egymást akkor szerintem tökmindegy
2018. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!