Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm csak magárol beszél?

Figyelt kérdés

Általános 7.óta a legjobb barátnőm de most külön suliba mentünk.

Bármikor ha beszélünk vagy találkozunk csak magárol beszél. Ha èn akarok magamrol mesélni közbevág és magára tereli a témát.

Tegnap is ez történt. Tetszik neki egy fiú és a fiú is nézi de mindig azt mondja hogy jaj a fiú mással jön össze. Tegnap már teljesen meguntam azt hogy egy nap 10× mondom el neki hogy ez biztos nek igaz. Ma azt mondtam hogy lehet így van és ez ellen nem tehet semmit.

Ma meg már vissza se ír lemondta a találkozót.

Tényleg ennyire bunkó voltam? Csak már tényleg nagyon idegesített de attol még szeretem


2018. szept. 8. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem voltál bunkó, ha tényleg ennyire szeret magáról beszélni és te ezt nem bírod akkor teljesen mértékben igazad volt,de amúgy szerintem mindenki szeret magáról beszélni csak vannak akik tudják hol a határ(meddig elviselheto)
2018. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fuu hlod ugyan ez van velem is, a csaj egy dagadt bunkó és folyamat magárólbeszél zabál megbh jajj utálnak a fiúk miközben olyan bunkó velük h megkövezném meg olyand dagadt h besz*rsz és azt képzeli magáról h egy modell,az igazi legjobb barátnőmet próbálja ellenem fordítani(sikertelenül) meg kibeszél de a BFF em ks kibeszéli meg próbál kiközösíteni ha 3an vagyunk,ha ketten akkor meg nyalizik. Kajámat felzabálja egyszer 2 éve vett magának kaját megengedte h egyek belőle(sültkrumpli) ettem kb 3at és rámszól h álljak le csak máshogy,néha egyszerűen szétrugnám míg meg nem d*glik. Komolyan
2018. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!