Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok, hogy milyen ha egy lánynak átlagos vagy picit nagyobb a testsúlya?

Figyelt kérdés
Borzasztóan önbizalom hiányos vagyok ,ezzel mindig küzdöttem . 170 cm vagyok ,65-70 kg körül általában. Nem mondanam magam kövérnek de ugye vekonynak sem. Mindig azt gondoltam ,hogy ezért nem tetszem senkinek.
2018. szept. 13. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Hát én megdugnám.
2018. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne aggódj emiatt! A 65 kg teljesen jó 70 cm-hez. ;)
2018. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még teljesen jó. Az arc szerintem fontosabb ha már külsőség. 17f
2018. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Na jött egy értelmiség ahogy látom xddd
2018. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MessorKing18 ***** válasza:
Megmondtam...
2018. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 $$$$$ ***** válasza:

Szerintem az még belefér de attól is függ, hogy hogyan oszlik el a súly rajta.Persze így látatlanban nem tudom biztosra de szerintem nekem még simán tetszene egy ilyen lány 😄 .Nekem pl. jobban bejön ha van egy kicsi egy lányon mintha nagyon sovány lenne...

18/F

2018. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha átlagos akkor semmi gond. Ha kicsit felette van, akkor dolgozz rajta hogy ne legyen felette. Képpel könnyebb lenne.
2018. szept. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Szívesen olvasok még több és bővebb válaszokat is .

2018. szept. 14. 10:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Én imádom ha egy lány kicsit husis, és ha ehhez nagy mell és fenék társul, persze nem elhízott kövér hanem ilyen kis husis. Barátnőim többsége most ilyen, van köztük vékony is mondjuk de engem a nagyon vékony lányok taszítanak, főleg ha laposak, az még pont hogy elmegy ha vékonyka de például formásabb, de az sem a kedvencem. Mivel én sem vagyok kicsi 184cmel meg tiszta száraz vagyok már nincs nehéz dolgom, de vékonyka formátlan lánnyal nem feküdnék le, én semmi nőieset nem látok bennük. Ajánlom kezdj el kicsit eddzeni ha akarsz, és nem hülye diétákra gondolok, csak mozogj.17F
2018. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ezek a méretek egyáltalán nem vészesek,

ha nem vagy megelégedve magaddal tégy ellene spotolj formáld magad és jobban fogod érezni mahad hidd el

ezekkel a pataméterekkel.lehetsz bomba nő és átlagos is, rajtad áll h akarsz kinézni

hány éves vagy ? amugy mindenki tezszik valakinek csak nem mindig derül ki

2018. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!