Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom meghívott a szalagav...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meghívott a szalagavatójára, jó ötlet elmennem?

Figyelt kérdés
300km van közöttünk, a szüleim kifizetnék az útiköltségeket is, mert támogatják a kapcsolatunkat. Nos a szüleivel még soha sem találkoztam. Ha hajnalban elindulok, reggelre élérek hozzájuk, de neki hamarabb bent kell lenni a helyszínen. Akkor most hármasban kell lennem a szüleivel, velük kell elmennem, megvárni amíg ő a vacsorán van. Ez nekem nagyon kellemetlen lenne.Elso talalkozasra nem tudom mennyire jó ötlet órákra a szülőkkel hagyni. Vagy a párja ként nekem mit kell tennem pontosan a szalagavatóján, azok után hogy végig nézem a szüleivel a műsorát?

2018. szept. 23. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj egy nappal korábban. Ismerd meg a családot aznap és másnapra minden simán fog menni.
2018. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem érdekes hogy első randira meghív, így úgy tűnik mintha biztos lenne benne hogy téged akar. Na most ha van köztetek 300km, akkor az a kérdés hogy hogy ismerkedtetek meg, friss-e a kapcsolat. A nevezetes alkalmak okot adhatnak egy férfinek hogy elhamarkodja a dolgokat. Mondhatnám hogy kérdezd meg Istent hogy mit kell tenned, de lehet hogy hülyének néznél te is mint sokan mások szóval nem boncolgatom a témát, nekem párszor látványosan bejött. Ha logikai szempontból akarjuk mindenképp vizsgálni a dolgot, akkor pedig az hogy beszélhetsz a szüleivel kiváló alkalom. Az ötlet aranyos, kivéve ha szalagavató after is van benne. Nem ismerem a viszonyotokat így nehéz. Ha nem egy perverz állat én elmennék a helyedben, még egy romantikus este is kikerekedhet belőle. Hajnalban viszont jó lenne ha lenne veled valaki, nem egyedül téblábolnál mert sok a furcsa ember, este nem mindig biztonságos. Ja és semmit nem kell tenned. Élvezd a pillanatot és azt hogy ez egy különleges dolog. Élvezd a kényelmetlennek tűnő szituációt és fogd fel játékosan :D
2018. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

"Mondhatnám hogy kérdezd meg Istent (...) nekem párszor látványosan bejött."


Nem, ne kérdezze, és neked sem jött be. A jó megérzés nem valami meselény válasza. Az a te szimpla állati ösztönöd, amely minden emberben ott gyökeredzik.

2018. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!