Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelent valamit? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? Vagy csak én gondolok bele túl sokat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel egy foglalkozásra járunk,és sokszor engem néz,szinte mindig...amikor ránézek és összenézünk,elforditja a szemét... vártam,hogy lépjen,de nem lépett,ezért léptem én,és ráírtam...visszaírt,de csak pár szót váltottunk. Utána nem beszéltünk,de folytatta a bámulásomat!

Ez mit jelent a részéről? Nekem nem világos...!


2018. szept. 28. 20:54
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy tetszel neki csak nem mer veled beszélgetni. Az is lehet hogy azt hiszi neked tetszik. Mert lehet úgy jótt le ez az egész neki hogy nem ő bámul téged hanem fordítva
2018. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem valószínüleg félénk srácról van szó. De az is lehet, hogy valakitől hallotta vagy úgy vette le h bejön neked és nem tudja mit lépjen.
2018. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy olyan nagyon félénk lenne:D
2018. szept. 29. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!