Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Csináltatok már olyat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csináltatok már olyat hogy egy lánnyal nagyon jó baráti viszonyt ápoltatok de közben tetszett/szerelmes voltál belé?

Figyelt kérdés

*bocsi ha rossz kategória*

Köszi a válaszokat!



2018. okt. 2. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én most is ezt csinálom és várok a csodára :(

18/f

2018. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Próbáltátok már ezt a lányokkal is megbeszélni? Lehet, hogy ő is érez hasonlót. Viszont ha biztosak vagytok benne, hogy nem akkor lehet jobb ha nem kérdezitek meg, mert akkor biztosan romlik valamennyit a kapcsolatotok.
2018. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most ebben a helyzetben vagyok. Hihetetlenül tetszik a lány, majdhogynem már szerelem. De sajnos ő nem érez irántam barátságnál többet. Csak arra vagyok jó ha baja van nekem sírja ki magát :( Viszont ha te is hasonló helyzetben vagy (és te is biztosra tudod hogy nem tetszel a lánynak) en azt modnom hagyd ott! Csak szar erzes ha baratja van melletted. En is most kezdtem el leépíteni a baráti kapcsolatunkat

én 17/f ő 16/l

2018. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Össze is jöttünk, de aztán elhagyott és összejött mással. Nehogy azt hidd, hogy akkor jársz rosszabbul, ha sose jöttök össze. Miután már megtapasztalod milyen jó vele, akkor utána sokkal rosszabb, hogy nem érhetsz hozzá.
2018. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szabik15 válasza:

Óh, hasonló cipő.

Fontos nekem, màr másfél éve szerelmes vagyok belé, nyár közepén elmondtam neki, csak foglalt, még most is.

És azóta, szépen lassan, fokozatosan romlik a kapcsolatunk, főként miattam mert erőltettem ezt az egészet, holott, én "csak barát" vagyok számára.

2018. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg is ilyen helyzetben vagyok. Elég sz.r érzés...
2019. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!