Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondoconon lehet ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondoconon lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Most fogok először menni. Milyenek ott az emberek? Könnyen lehetne beszélgetni, barátokat szerezni? 18F

2018. okt. 13. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyen lehet. Simán odamehetsz bárkihez, ott kb mindenki kedves, nagyon szeretem az egész connak a hangulatál :)
2018. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam is szokott menni. Szerintem is hangulatos ahogy szoktam látni.
2018. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Általában klikkekben mennek oda az emberek,azokba meg ugye nehezebb bekerülni,elég kevés van aki egyedül megy.Ha viszont elég szociális vagy,akkor simán lehet ott is ismerkedni
2018. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha gondolod írj privátban és a mi csapatunkhoz csatlakozhatsz.

Én csak vasárnap leszek kint.

2018. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
simán összehaverkodtam pár sráccal és pár lánnyal
2018. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!