Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csúnya az arcom, akkor egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya az arcom, akkor egy műtéten kívűl nincs más lehetőségem arra, hogy barátnőt szerezhessek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 20. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Csunya baratnö,vagy legyen sok penzed :D
2018. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem olyan biztos ám, hogy csúnya vagy. Lehet, hogy csak annak látod magad, mert önbizalomhiányos vagy.
2018. okt. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Kérdezze meg kezelőorvosát és gyógyszerészét.

De tényleg. Egy elfogulatlan embert kérdezz meg, hogy csúnya vagy-e. Ha a háziorvosod is azt mondja, hogy ezen jobb lenne műtéttel javítani, akkor hajrá. Különben meg inkább a belső értékeid fejlesszed. A szépség úgyis mulandó.

2018. okt. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Annyira nem tudsz csúnya lenni, hogy divattal és személyiséggel ne lehessen ellensúlyozni.
2018. okt. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Figyi nem hiszem hogy olyan nagyon csúnya vagy de ha az is vagy akkor isvan ey lány aki rád vár csak meg kell találni
2018. okt. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fogszabalyozas, kozmetika?

Vagy ful, orr, allkapocs problémáid vannak?

2018. okt. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Mi csúnya az arcodon? Szemüveges vagy? Van kontaktlencse, 18 éves kortól meg műtét, ha ragyás van, akkor lézeres kezelés, ha nagy a füled/orrod/szád, azon nem lehet segíteni, de nekem mondjuk pont bejönnek ezek, szóval akadni fog más lány is, aki erre bukik. Mindenen lehet segíteni, ha ,ár mondjuk szakállat növesztesz, akkor is teljesen más lesz az arcod.
2018. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, mert én is ronda vagyok. nekem a füleim állnak el.... Egy lánynak sem vagyok az esete. 22/F
2018. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyok a füleim, és még el is állnak, mégis bejövök a pasiknak...
2018. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szépség relatív, és ezekszerint a csunyaság is.

Én mindig csodálkozva nézem, hogy milyen kinézetű emberek élnek párkapcsolatban, akiről soha elnem tudtam volna képzelni, hogy kellhet valakinek. Nyilván hasonló kategóriáju a társ is, de ez lényegtelen.

Nem lehet annyira csúnya az ember, hogy ne legyen egy hozzá hasonló csunya párja:)


Én is szeretem a szépet, a csinos alakot, a szabályos arcvonásokat, de valamiért az ebből kilógóakat jobban kedvelem, gondolok itt pl az elálló fülekre, vagy szeplőre, esetleg nagyobb orr, bármi, ami az amugy normális megjelenéséből kitűnik.

(ha mindez eggyüt szerepel akkor már nem, csak ha az összképben van valami feltünő)

2019. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!