Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszem beestem a baràtzónába....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszem beestem a baràtzónába. Hogy tünjek el innen?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt ilyen gondom.🤣

Ezt a lányt nem adom fel.. akármeddig próbálkozok.

1-2 óránként ír vissza, akkor is 2-3 szóval válaszolgat.

Tegnap fura dolog történt. Rá írtam, lezajlott a szokásos hogy vagy meg stb.

Utána Ő KEZDETT új témába. Megkérdezte hogy a mostani profilja jó-e, vagy amit mindjárt elküld jobb lenne-e.

Én válaszoltam rá, sztm az most lényegtelen mit mondtam.

És szerintem oké, hogy ő kezdett egy új témát, de ezt barátok közt szokás csinálni, nem? Vagyis inkább barátok közt. Sztm ezzel zárt be a barátzónába. Megunta a próbálkozásaimat.. de én nem adom fel😊

Hogy tudok kiszabadulni?

Többször is elhívom őt valahova. De nem jött. Egyszer sikerült elérnem hogy velem jöjjön a buszmegállóba!🤪😱 teljesítmény mi?😀😀

Mit csinálok rosszul?

Túl kedves vagyok vele?

Sok a bók?

Túl nyíltan próbálkozok?🤣

Nem vagyok valami félénk igazából. Nem értem mi a baj..

Más tetszik neki?

"Ki az, leboxolom vele"

"Uradat két pofonból elfektetem"🤣😂

Adjatok tippeket kérlek.😀 ez a csaj engem is megfogott.


2018. okt. 23. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A Dante pokla megvan?

"Ki itt belépsz hagyj fel minden reménnyel"

Na ugyan ez a helyzet a friendzonnal is 😂

Engedd el.

2018. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy ezt még barátzónának sem lehet nevezni. A barátokkal legalább lehet kulturált beszélgetést folytatni, ő viszont ezt sem akarja veled. Engedd el.
2018. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De csak facebookon ilyen. Valóéletben szokott azért beszélni velem. Csak úgy. Oda jön, megkérdezi mizu stb.
2018. okt. 23. 18:08
 4/19 A kérdező kommentje:
Ha muszáj elengedem.. és folytatom a bránermájszter életet. Ennél a lánynál szívesen letáboroztam volna. Ő iránta érzéseim vannak. De ha ennyi, akkor jöhet a többi csaj.
2018. okt. 23. 18:10
 5/19 anonim válasza:
Üdv a klubban ugyan ez nálam hagyd rá
2018. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nehogy otthagyd a csajt.

Ne add fel ilyen könnyen!

Ilyenkor annyi mindent tehetsz haver!

(Mintha csak Sztifler mondta volna... nem?)

2018. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Tök szinpatikus vagy nekem. Tényleg egy Szifler!

Nos ha ő szokott hozzád menni az nem rossz jel.

Szerintem itt még sokminden lehet.

A FACEBOOKON megértem ,hogy ritán és keveset válaszol....

Tudod van aki nem ül egész nap csak a gép elött.

Nos BRÁNERKOMÁM én a csajoknál úgy szoktam ,,BEVÁGÓDNI,, ,hogy addig foglalkozok vele még már ő jön hozzám kezdeményezni...

Te ezen már túl vagy..

Itt jön a szerelem vallás.(Ez nem egy vallás mint a Katolikus hanem ez a bevallás.)

Nos ebbe már nincsen nagy tapasztalatom.

Nos még mielött kidőlök a Bránemájsztertől azt ajánlom kérdezd meg valamelyik barátodat erről.



És ne feledd: AHOZ,hogy ELNYERD egy (csak egy?) NŐ SZÍVÉT AHOZ SZIKE KELL!

2018. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fhasz megy itt a kommentek közt te jó ég
2018. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
11 csajjal cuccoltam szeptemberben. De vele nem csak cuccolni akarok. Ő más. Hogy ágyba vigyek egy csajt, az könnyen megy. De hogy párkapcsolatot létesítsek velük az nem. Ez mi? Jó a szövegem ahhoz megfektessek egy csajt, de ahhoz nem, hogy járjon is velem.. azt hittem megfektetni nehezebb őket. És őt meg nem akarom.
2018. okt. 23. 19:34
 10/19 A kérdező kommentje:
2 hete próbálkoztam nála. Nyíltan kimondtam. Úgy elterelte a szót, mint a k#řva élet. Próbáltam visszatérni rá, de ahogy rám nézett.. átdöfött szinte.. közben odajöttek a barátnői meg 1-2 fiú, lehet ez zavarta őt? Ha engem nem zavart szerelem vallás közben, akkor őt miért?🙄 furaaaa. Vagy.. lehet azért akar velem összejönni mert tudja milyen vagyok? Van egy kis "hírnevem".. amire nem tudom büszke-e legyek, vagy ne. Ha ez miatt van.. áhhhh. Nem érte meg. Inkább ő egyedül, mint a suli összes csaja.
2018. okt. 23. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!