Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan a legegysze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan a legegyszerűbb, és egyértelműbb egyszerre?

Figyelt kérdés
Szóval ha a lánnyal beszélek, aki tetszik, szerintetek hogyan lehetne kicsit rávezetni, tudtára adni, hogy tetszik? Nem akarom lerohanni se, kicsit megismerném még jobban, se nyomulósnak tünni, hogy egyből elhivjam valahová. Vagy pont azt kellene tennem?
2018. okt. 24. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el neki bókolni, esetleg ha messengeren beszélgettek, átállíthatod a becenevét, vagy küldhetsz neki szívecskéket. Lehet, hogy ez elsőre hülyén hangzik, de az én barátom így vezetett rá.

Mellesleg, ha már viszonozza, egyszerűen valld be neki, és kész ;)

2018. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy osztályba jártok?
2018. okt. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elhívhatod valahova. 🙂
2018. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!