Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Csak félénk? (többi lent) 17/L

Figyelt kérdés
Van egy srác (18/F) aki tetszik, mindig nézi az állapotom, likeolja a képem, volt hogy reggelig dumáltunk és fent voltunk. És mindig noszogatni kellett hogy találkozzunk (mert még amugy nem volt barátnője). És akkor nagy nehezen eljott, taliztunk, sétáltunk, nagyin sokáig elvoltunk, haza is kísért este. Aztán ugyanúgy keresett, meg beszéltünk mint ahogy szoktunk,csak már elegem lett abból hogy folyton csak telefonon beszélünk, és szerintem élőben sokkal jobban elvoltunk, mint telefonon. Van rá esély hogy csak kicsit hagynom kell és majd had akarja ő? Most amúgy pár napja össze vesztünk, de ugyanúgy nézi állapotom, és reagál is rá.. Ti mit gondoltok?
2018. nov. 1. 00:38
 1/2 anonim válasza:
Van rá esély, az én barátom is ilyen volt az elején. A saját tapasztalatomat tudom leírni ezzel kapcsolatban. Én egyszer random megöleltem, mikor egy horror témájú szabaduló szobában voltunk (nem bírja a horrort és mikor megijedt akkor öleltem meg), ezután mégkérdezte, hogy mit akartam ezzel az öleléssel és ebből kifolyólag jöttünk össze
2018. nov. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, az a bisztos ami már a kezedben van.
2018. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!